Гравцю німецького клубу загрожує в'язниця. Він видавав себе за іншого упродовж шести років

Гравцю німецького клубу загрожує в'язниця. Він видавав себе за іншого упродовж шести років

Гравцю німецького клубу загрожує в'язниця. Він видавав себе за іншого упродовж шести років
Imago

Гравець "Гамбурга" змінив прізвище та вік, і тепер може потрапити у в'язницю.

Футболіст німецького клубу "Гамбург" Бакері Джатта отримав звинувачення у порушенні закону про в'їзд країну. Про це повідомляє місцеве видання Der Spiegel.

23-річний Джатта народився у Гамбії та проводить четвертий рік у німецькому футболі. Уперше півзахисник потрапив у заявку "Гамбурга" ще у лютому 2017 року, і з того часу провів 161 матч за основну та резервну команди у всіх турнірах.

У новому сезоні Джатта - один із основних футболістів "Гамбурга" (16 матчів, два голи у другій Бундеслізі). Проте тепер він може потрапити у в'язницю і відбути там наступні півтора року.

Що сталося?

Джатта отримав звинувачення у порушенні акту про резидентів - закону, що регулює правила в'їзду у країну іноземних громадян. Прокурори Гамбурга звинуватили футболіста у чотирьох випадках порушення цього закону.

Зокрема, Джатту звинувачують у тому, що при в'їзді у країну він свідомо змінив прізвище (насправді його звати Бакері Даффе). Крім того, він вказав, що є молодшим на два з половиною років (тобто, Джатті зараз має бути 25-26 років).

У звинуваченні проти футболіста вказано, що він потрапив у Німеччину транзитом через Італію як біженець у 2015 році. У нього не було ані паспорта, ані права на проживання у країні.

У серпні 2015-го футболіст назвався Бакері Джаттою та висловив бажання отримати громадянство. Насправді ж гравець ще перед переїздом до Німеччини мав досвід виступів в африканських клубах.

Водночас, проти Джатти раніше вже заводили справу на предмет того, що він видав себе за іншу людину. У вересні 2019 року офіс прокурора Гамбурга закрив справу проти футболіста через відсутність доказів. Проте тепер вона відкрита знову.

Що відомо

  • Джатта - не перший футболіст, що видавав себе за іншого. У червні гравець "Штутгарта" Сілас Вамангітука розповів, що був вимушений приховувати справжню інформацію про себе через шантаж та вимагання від ексагента.
Читайте також: Футболіст німецького клубу два роки видавав себе за іншого. Чому він це робив й чому розповів правду
  • "Гамбург" посідає сьоме місце в турнірній таблиці німецької Бундесліги, здобувши 26 очок у 16 матчах.

Вибір редакції

На початок