Київський національний театр оперети презентує прем'єру вистави "Амадеус" про Моцарта та Сальєрі

Київський національний театр оперети презентує прем'єру вистави "Амадеус" про Моцарта та Сальєрі

Київський національний театр оперети презентує прем'єру вистави "Амадеус" про Моцарта та Сальєрі Facebook

Прем'єра драматичної опери "Амадеус" запланована на 9-10 грудня. Вистава поставлена за п'єсою Пітера Шаффера на музику Вольфганга Амадея Моцарта.

Про це повідомляється на сайті оперети.

Сюжет побудовано навколо Антоніо Сальєрі – віденського композитора, який на той час вже був відомим, успішним та щасливим. Але все змінюється, коли до міста переїздить молодий хуліган Вольфганг Амадей Моцарт.

Сальєрі вважає, що ніколи не зможе писати таку геніальну музику, як Моцарт. І попри особисте захоплення творіннями Амадея, придворний композитор намагається усіма можливими способами принизити і знищити його.

Втім, навіть хворий і покинутий усіма Моцарт пише чудову музику. Відтак Сальєрі вирішує, що його єдиний шанс на славу після смерті – змусити повірити всіх, що це він вбив Моцарта.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад