"Олександрія" перемогла "Минай", взявши реванш за поразку на старті чемпіонату

Пресслужба ФК "Олександрія"

У 17-му турі української футбольної прем'єр-ліги сезону 2021-22 років футбольний клуб "Олександрія" виграв у закарпатського футбольного клубу "Минай" з рахунком 3:0. Поразка від олександрійців продовжила серію "Миная" без перемог до 16 матчів. Гра відбулася на стадіоні "Ніка" в місті Олександрія Кіровоградської області.

Перші небезпечні моменти господарі поля створили на 21-ій та 24-ій хвилинах. Повз ворота суперників з вигідних позицій пробили Андрій Цуріков та Владислав Баабогло.

Момент олександрійців на 27-ій хвилині став гольовим. Точного удару головою після пасу Цурікова завдав аргентино-італійський легіонер "Олександрії" Клаудіо Спінеллі. 1:0.

Другий гол господарів ста наслідком помилки голкіпера "Миная" Данила Кучера: фланговий простріл півзахисника "Олександрії" Максима Третьякова на 36-ій хвилині ”пішов” у ворота, Кучер не був готовий до цього. 2:0.

Перший тайм гри закінчився з перевагою підопічних Юрія Гури у два м’ячі. Арбітр матчу Дмитро Бондаренко протягом перших 45 хвилин матчу не показав гравцям жодного попередження.

Перша і єдина небезпека біля воріт господарів виникла на 57-ій хвилині матчу. По воротах Олега Білика головою пробивав півзахисник закарпатців Ельдар Кулієв. М’яч прилетів у руки голкіперу.

На 64-ій та 65-ій хвилинах по воротах гостей небезпечно пробивали Іван Калюжний та Сергій Рибалка. В обох випадках м’яч пролетів над поперечкою.

Остаточний рахунок у матчі – 3:0 – на 84-ій хвилині матчу встановив латвійський капітан олександрійців Каспарс Дубра, який в падінні головою замкнув невдалу скидку захисника "Миная" Ігоря Гончара після подачі кутового.

За хвилину до голу жовту картку від арбітра отримав тренер закарпатців Ігор Леонов, а на 90-ій хвилині арбітр попередив гравців гостьової команди Олексія Хахльова і Данила Книша.

На 87-ій хвилині четвертий гол у ворота закарпатців дальнім ударом міг забити Денис Мірошніченко, та свою команду ”врятував” голкіпер.

"Олександрія" - "Мінай" 3:0

Голи: Спінеллі, 27, Третьяков, 36, Дубра, 84

"Олександрія": Білик - Мірошніченко, Бабогло, Дубра, Цуріков - Дришлюк, Рибалка (Копина, 81) - Кірюханцев (Кожушко, 61), Калюжний (Демченко, 88), Третьяков (Одарюк, 88) - Спінеллі (Устименко, 80).

"Минай": Кучер – Гончар, Семенко, Горін, Багайоко (Білоног, 46) – Петрусенко – Ахмедзаде, Кулієв (Коваленко, 69), Месхі, Книш – Селезньов (Кобак, 69).

• Після перемоги над "Минаєм" клуб з Олександрії набрав 26 очок і піднявся на шосту сходинку турнірної таблиці, обійшовши чернігівську "Десну" на два бали. Чернігівці свій матч 17-го туру грають пізніше, 5 грудня. Закарпатці, з десятьма очкам, за додатковими показниками, опустилися на 15-те місце, пропустивши вперед інший клуб з Кіровоградської області "Інгулець".
  • "Інгулець" в матчі 17-го туру програв луганській "Зорі".
  • "Минай" в останнє перемагав у першому турі чемпіонату. Це була домашня перемога саме над "Олександрією" 31 липня. Серія закарпатців без перемог триває 16 матчів.
  • У наступному турі "Олександрія" зіграє домашній матч проти донецького "Шахтаря", а "Минай" – в гостях проти "Колоса" з Ковалівки Київської області.
РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди