"Хлопці, вибачте". Як Цимбал пояснив ключову помилку в першій естафеті сезону Кубка світу з біатлону

"Хлопці, вибачте". Як Цимбал пояснив ключову помилку в першій естафеті сезону Кубка світу з біатлону

Ексклюзивно
"Хлопці, вибачте". Як Цимбал пояснив ключову помилку в першій естафеті сезону Кубка світу з біатлону
biathlon.com.ua

Український біатлоніст Богдан Цимбал прокоментував своє штрафне коло та помилки на першій естафеті сезону для Суспільне Спорт.

В Естерсунді завершилася перша чоловіча естафета сезону Кубка світу 2021/22. Збірна України зуміла завершити її у топ-5. Після другого етапу Дмитра Підручного були шанси поборотися за медалі, проте на третьому Богдан Цимбал припустився ключової помилки, після якої Україна випада з трійки лідерів. Біатлоніст припустився хиб одразу на першому вогневому рубежі й навіть заробив штрафне коло.

Як Цимбал пояснює свої помилки, спортсмен розповів у коментарі Суспільне Спорт.

Читайте також: Збірна України - у топ-5 чоловічої естафети на етапі Кубка світу в Естерсунді: результати гонки

"Перша [була] така контактна гонка. Бачиш лідерів – лідери влучають, і ти хочеш із ними постаратися втриматися, – поділився біатлоніст. – Хотів побігти за ним [Йоганнесом Бьо], знав, що ззаду Логінов біжить. Хотілося разом із ними піти, відпрацювати до кінця, але я схибив, і не раз".

"Припустився дуже серйозних помилок, підвів команду. Прикро, картаю себе. Але є так, як є. Хлопці, вибачте".

Богдан вважає, що головна помилка була в тому, що він занадто поспішав на стрільбищі й зарано почав думати про те, щоб бігти далі.

"Я вже біг. Не стріляв, а вже біг. А це дуже велика помилка. Над цим попрацюємо, – впевнений українець. – Думаю, на наступній естафеті ми це все виправимо, і таких помилок більше не буде".

Читайте також: "Далеко-далеко від своїх кондицій". Артем Прима – про першу естафету сезону Кубка світу з біатлону

Та все ж Цимбал знайшов у своєму виступі й позитив, зокрема те, що до останнього намагався тримати на рівні хід на лижні.

"В принципі, я задоволений. Навіть із тим, що мазав. На фініші мене наздогнали Гофер і Долль, і в мене вийшло з ними втриматися й віддати в групці Антону [Дудченку] естафету. Оце мене потішило. Щодо решти, дуже розчарований своїм штрафним колом".

Що далі

  • Неділя, 5 грудня, 13:35. Жінки, естафета (4х6 км)
  • Неділя, 5 грудня, 16:15. Чоловіки, гонка переслідування (12.5 км)
На початок