"Стартуй! Сортуй!": у Миколаєві нагородили переможців екомарафону

"Стартуй! Сортуй!": у Миколаєві нагородили переможців екомарафону

У Миколаєві четвертого грудня завершився екологічний відеомарафон "Стартуй! Сортуй!". Шість шкіл Миколаєва та чотири школи Дніпропетровщини отримали набори з компостування.

Назви закладів-переможців оголосили під час онлайн-церемонії нагородження.

Агенція розвитку Миколаєва у співпраці з "Nudge Ukraine" організували освітній експрес-серіал "Стартуй! Сортуй!". Відеомарафон відбувався у формі конкурсу між навчальними закладами. Тривав дистанційно.

До проєкту долучилися 24 навчальні заклади Миколаєва та 19 закладів Дніпропетровщини. Навчальні заклади змагались у кількості залучених родин вихованців до сортування. Відео розподілили на три категорї: "Ми діятимемо!", "Здорова їжа - здорові ми!", "Я герой!".

За словами організаторів, відеомарафон надав його учасникам можливість в інтерактивній формі започаткувати сортування відходів вдома.

"Ми об'єднуємо всі категорії людей для того, щоб робити наш світ більш свідомим, тому ми вирішили об'єднатися з Миколаєвом та провести такий дитячий конкурс, який дозволяє нашим дітям зрозуміти, яким чином створюється природа, яким чином сортується сміття, — говорить менеджерка громадської спілки "NUDGE Ukraine" Альона Нєлепова.

Читайте також: ""Залізна нація". У Миколаєві організували турнір з паверліфтингу"

Загалом 43 заклади подали на конкурс 159 робіт. За словами організаторів, роботи оцінювались експертами з різних сфер та міст України за кількістю вподобань, креативністю, відповідністю темі та часовим рамкам.

За результатами конкурсу, Миколаївська загальноосвітня школа №32, Миколаївська загальноосвітня школа №46, Миколаївська загальноосвітня школа №56, Миколаївський класичний ліцей, Миколаївська загальноосвітня школа №1 імені Олега Ольжича, Миколаївська загальноосвітня школа №64 отримають набори з компостування.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок