Банк їжі та одягу організували волонтери Херсона для допомоги малозабезпеченим людям

Банк їжі та одягу організували волонтери Херсона для допомоги малозабезпеченим людям

Банк їжі та одягу організували волонтери Херсона для допомоги малозабезпеченим людям
Фото: Ольга Ляшок/Суспільне Херсон

Продуктові набори та речі – такі дарунки щосуботи можуть отримати малозабезпечені херсонці. Завдяки кому це стало можливим, дізнавалася знімальна група Суспільного.

Волонтери громадської організації "А що зробив ти?" формують продуктові набори, щоб безкоштовно роздати їх малозабезпеченим громадянам або тим, хто опинився в нелегких життєвих умовах, розповіла представниця організації Анастасія Онищенко.

"Наші проєкти щодо банку одягу та банку їжі сформувалися ще влітку. Ми оголосили збір речей, щоб розвезти речі по геріатричних центрах і інтернатах, і в них не було потреби в такій кількості речей. У нас залишились ці речі, і ми вирішили зробити банк одягу, де люди можуть отримувати одяг постійно", - говорить Анастасія.

Херсонка Тетяна Ліщук прийшла на таку акцію вперше.

"Мені зателефонували та запропонували соціальну послугу - отримати речі та продовольчі товари. Мені ця ідея сподобалась, тому що в мене є, що одягти, а є люди, котрі потребують цього, тож хай одягаються", - говорить жінка.

Банк їжі має назву "Тарілка" і має на меті не дозволити продуктам пропадати дарма, говорить Анастасія Онищенко.

"Зараз у нас продукти лише тривалого зберігання, але ми зараз звертаємось до багатьох підприємців, які, можливо, нам зможуть передавати продукти з магазинів або підприємств", - каже організаторка благодійної організації.

Видача продуктів чітко організована та проводиться за документами. Приміщення для роботи організації надала адміністрація Центрального ринку.

"Дівчата прийшли до нас із пропозицією надати їм приміщення для пакування наборів для людей, які цього потребують, і для розміщення одягу, який надають люди, що надалі стане допомогою тим, хто цього потребує. Ми порадилися і надали безкоштовно приміщення, тому дівчата вже працюють. Жодних сумнівів не було, тому що дівчата займаються дійсно благою справою", - розповіла директорка Центрального ринку Наталія Шейко.

До благодійності, говорить директорка ринку, готові долучатися люди, які тут працюють. Крім того, в організації чекають на всіх, хто захоче допомогти хворим і малозабезпеченим людям речами або продуктами

Ольга Ляшок

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок