За минулу добу на Запоріжжі від COVID-19 вакцинувалися понад дев'ять тисяч мешканців

За минулу добу на Запоріжжі від COVID-19 вакцинувалися понад дев'ять тисяч мешканців

За минулу добу на Запоріжжі від COVID-19 вакцинувалися понад дев'ять тисяч мешканців

За минулу добу, 3 грудня, у Запорізькій області зробили 9 006 щеплень від COVID-19.

Про це повідомляє Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ.

Першу дозу отримали 3 159 мешканців області, закінчили вакцинацію (отримали другу дозу) – 5 847.

Всього з початку вакцинальної кампанії станом на 4 грудня вакцинувалися 540 547 мешканців області. Отримали два щеплення та закінчили вакцинацію – 451 946 з них, що складає 27,3% від загальної кількості населення області (станом на 1 вересня 2021 року, як повідомляє ГУ Держстату в Запорізькій області, кількість мешканців області становила 1 651 218).

Читайте також: Які обмеження чекають на запоріжців в разі виходу із "червоної" зони

Для вакцинації в області використовується чотири вакцини проти коронавірусної хвороби: CoronaVac, Comirnaty від Pfizer, AstraZeneca та Moderna.

Нагадуємо, що у Запоріжжі щоденно працюють пункти вакцинації населення від COVID-19 на базі медичних закладів, у торговельних центрах міста, на залізничному вокзалі "Запоріжжя-1".

Що відомо

  • Тимчасові пункти масової вакцинації від COVID-19 почали діяти у Свято-Покровському соборі, що в Олександрівському районі та у соборі Святої Трійці в Комунарському районі Запоріжжя.
  • Більшість шкіл Запорізької області, а саме 350, працюють в очному режимі для учнів початкових і старших класів. Весь персонал цих навчальних закладів має 100% вакцинації двома дозами вакцини, або відповідні медичні довідки.
  • Словом року-2021 за версією американського словника Merriam-Webster стала "вакцина". Як зазначили у Merriam-Webster, цього року кількість запитів за словом "вакцина" збільшилася на 601% у порівнянні з 2020 та у 1048% — з 2019 роком.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок