Чернівці закупили п'ять нових автобусів

Чернівці закупили п'ять нових автобусів

Чернівці закупили п'ять нових автобусів
Автобус ATAMAN A092H6 / Джерело фото: autoregion.com.ua

Для Чернівецького тролейбусного управління закупили п'ять нових низькопідлогових автобусів. Вони коштують майже 12 мільйонів гривень.

Про це йдеться на сайті "Prozorro".

Міський голова Роман Клічук 3 грудня на пресконференції сказав, що це п'ять з 40 автобусів, які міська рада купить у лізингЦе тип угоди, за якою місто отримує у власність транспорт, коли виплатить за нього усі гроші. Для порівняння, якщо місто візьме автобус у кредит – він буде йому належати одразу після оплати першого внеску. За оренду платитиме завжди.. Решту 35 закуплять в наступному році.

Автобуси низькопідлогові, вони розраховані на 52 місця, 22 з них – сидячі. У транспорті буде встановлений валідатор біля кожних дверей. Це дасть змогу пасажирам розраховуватись безготівково.

Також автобуси матимуть три камери для відеореєстрації та автоматичну систему підрахунку пасажирів. Маломобільні пасажири зможуть користуватись системою нахилу кузова та відкидним пандусом.

1 грудня у тендері перемогла компанія "Люмікар". Автобуси ATAMAN A092H6 мають доставити до Чернівців до 25 грудня.

Що відомо

  • Міськрада Чернівців планує закупити 40 комунальних автобусів. Це вартуватиме понад 100 мільйонів гривень. Платити за них будуть впродовж трьох років. Угоду укладуть на умовах фінансового лізингу.
  • Понад 90% автобусів, які приватні перевізники використовують для перевезення пасажирів у Чернівцях, застарілі та не відповідають вимогам.
На початок