У Колумбії намагалися нелегально вивезти до Німеччини сотні тарантулів і комах

У Колумбії намагалися нелегально вивезти до Німеччини сотні тарантулів і комах

У Колумбії намагалися нелегально вивезти до Німеччини сотні тарантулів і комах
Фото: CNN

У Колумбії у четвер, 2 грудня, вилучили сотні павуків і комах, яких нелегально намагалися вивезти у Європу. Про відповідну заяву природоохоронного управління Боготи інформує CNN.

У заяві колумбійських чиновників йдеться, що в столичному аеропорту Ельдорадо були конфісковані щонайменше 232 тарантули, 67 тарганів, дев'ять яєць павуків і скорпіон із сімома дитинчатами. Комахи зберігалися у понад 200 пластикових контейнерах, захованих у валізі, йдеться у повідомленні.

Нелегально вивезти павуків і комах намагалися двоє громадян Німеччини. Їх затримали і притягнуть до кримінальної відповідальності, повідомили чиновники. Затримані розповіли, що везли тварин до Німеччини з академічними цілями, але не мали дозволів їх транспортувати.

Як передає CNN, чиновниця природоохоронного відомства Кароліна Уррутія пояснила: навіть якщо люди мають намір використовувати диких тварин для наукових досліджень, їм все одно потрібен дозвіл відповідних органів, щоб вивезти тварин із країни.

Це вже вдруге менш ніж за три місяці, коли колумбійська влада запобігає незаконному вивезенню з країни диких тварин, передає CNN. У вересні чиновники конфіскували вантаж із майже 3,5 тисячі плавників акул, які прямували до Гонконгу.

Що відомо

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок