Миколаївські депутати мають затвердити проєкт бюджету міста до 25 грудня

Миколаївські депутати мають затвердити проєкт бюджету міста до 25 грудня

У Миколаєві триває процес формування проєкту бюджету міста на 2022 рік. Затвердити проєкт депутати міськради мають до 25 грудня 2021 року.

Про це під час брифінгу розповів перший заступник Миколаївського міського голови Віталій Луков.

"Вчора (2 грудня — ред.) було схвалено державний бюджет на 2022 рік. І було затверджено деякі зміни, без яких ми не могли розпочати остаточне формування проєкту рішення міської ради про бюджет Миколаєва на наступний рік", — сказав Віталій Луков.

Як розповів Віталій Луков, кожен депутат Миколаївської міської ради отримав на свою електронну скриньку повідомлення про бюджетне фінансування по кожному головному розпоряднику коштів: департаменти та управління міськради, комунальні підприємства, заклади освіти тощо.

"Сумарно, дані пропозиції складали приблизно два мільярди гривень. Тобто це загальна сума діяльності бюджетних призначень за всіма головними розпорядниками коштів", — сказав Віталій Луков.

За словами заступника міського голови, депутати міської ради ще можуть вносити зміни в таблиці до головних розпорядників коштів.

"Ми розуміємо, що бюджет має бути збалансований. Тобто, якщо ми збільшуємо видатки на якусь одну статтю, то ми маємо знайти і розуміти, звідки маємо забрати певну суму, щоб залишався фінансовий баланс", — розказав Віталій Луков.

Загальну суму бюджету планують на рівні 2021 року. Орієнтовно, зі слів Віталія Лукова, бюджет міста складе приблизно 5 млрд грн.

Що відомо

У 2021 році бюджет передбачав:

  • доходи бюджету Миколаївської міської територіальної громади у сумі 4287862765 гривень;
  • видатки бюджету Миколаївської міської територіальної громади у сумі 4385487085.
  • Прийняли бюджет на 2021 рік — 24 грудня 2020 року.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок