Із 4 грудня тернопільські пенсіонери зможуть безкоштовно їздити в громадському транспорті

Із 4 грудня тернопільські пенсіонери зможуть безкоштовно їздити в громадському транспорті

Із 4 грудня тернопільські пенсіонери зможуть безкоштовно їздити в громадському транспорті
Суспільне Тернопіль

З понеділка в тролейбусах і маршрутках Тернополя пасажири зможуть їздити не лише на сидячих місцях. Також від завтра не буде обмежень в безкоштовному проїзді для пенсіонерів. Такі рішення прийняли сьогодні на засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Пенсіонерка Надія каже, щ з центру їде на вулицю Миру. Про скасування обмежень говорить так:

"Вже є якась свобода трішки. Не пускали. Тільки сидячі. Не брав. Я все чекала там на Миру. Треба було стояти, важко доїхати".

Василь Осика чекає на маршрутку, щоб доїхати до міського стадіону.

"Тоді було легше. Людей менше було", – каже Осика.

Тернополянка Анна каже, що про послаблення карантинних обмежень в громадському транспорті не знала:

"Я проти того, що знімають ті обмеження. Нехай люди думають. Ми повинні всюди ті маски носити. Скільки людей гине. Пригляньмося до того всього".

Нагадаємо, з 2 листопада тернопільські пенсіонери безкоштовно могли їздити лише з 10-ї до 16-ї та з 20 до 23-ї години. Такі обмеження ввели через ріст захворюваності на коронавірус. Від завтра пенсіонери зможуть їздити безкоштовно у будь-який час, каже Сергій Надал.

"Також з шостого грудня в громадському транспорті Тернополя дозволено проїзд пасажирів в кількості не лише сидячих місць, а й стоячі місця плюс стоячі місця в межах 50% від тої кількості, яка передбачена технічним паспортом транспортного засобу", – каже міський голова Тернополя.

Епідеміолог обласного центру контролю хвороб Володимир Паничев розповів, як рішення комісії може вплинути на епідситуацію у місті:

"Динаміка захворюваності, готовність, високий рівень імунопрофілактики коронавірусу цілком дозволяє приймати такі рішення, які прийняв сьогоднішній штаб, щодо повернення чи відновлення можливості для пенсіонерів пересуватися громадським транспортом протягом всього часу його роботи. Рахую, що такі послаблення вони не погіршать епідситуацію в місті Тернополі. Зрештою, в місті багато зроблено для того, щоб ми потихеньку поверталися до нормальної життєдіяльності".

Що відомо

  • У Тернополі пенсіонерам ввели обмеження для проїзду в громадському транспорті
На початок