Запорізькі рятувальники отримали цифрову панель оперативного реагування

Запорізькі рятувальники отримали цифрову панель оперативного реагування

Запорізькі рятувальники отримали цифрову панель оперативного реагування
Фото - ДСНС

2 грудня запорізькі рятувальники презентували інформаційно-аналітичну панель оперативного реагування. Цифрова система допоможе швидко ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій у Запоріжжі та області.

Про це розповів начальник відділу телекомунікацій, інформаційних технологій та системи 112 держслужби з надзвичайних ситуацій в області Сергій Ярошенко.

Сигнал з камер відеоспостереження, встановлених у різних локаціях, відтворюється на цифровій панелі. Рятувальники можуть бачити ситуацію на найбільш небезпечних відрізках доріг та майданчиках з масовим перебуванням людей, місця розташування пожежних гідрантів, а також отримувати інформацію про найкоротший шлях до місця події – каже Сергій Ярошенко.

"Тут перебуває оперативний черговий. Він володіє оперативною обстановкою по підрозділах — скільки сил залучено, засобів, особового складу, і бачить всю оперативну ситуацію на даний момент", - розповідає він.

На моніторі оператор може бачити дані з системи "Безпечне місто", яка налічує 252 камери, розташовані у місцях масового перебування людей, можлива трансляція відео з квадрокоптера.

Також на цифровій панелі оновлюються дані щодо рівня радіаційного фону на Запорізькій атомній електростанції та погодні зміни: швидкість та пориви вітру, дощі.

На початок