Як і чим годують у Хмельницькому тих, хто у скруті

Як і чим годують у Хмельницькому тих, хто у скруті

Як і чим годують у Хмельницькому тих, хто у скруті
Фото: Суспільне Поділля

У Хмельницькому 2 грудня роздали 35 обідів людям, які опинилися в складних життєвих обставинах волонтери громадської організації "Територія добра Поділля". Роблять це щотижня в обласному центрі в парку імені Івана Франка. Голова організації Андрій Андрійчук розповів: їжею допомагають вже 4 роки тим, хто цього потребує. Суспільне дізнавалося, чим годують тих, хто потребує їжі.

Салат з капусти, тепла гречка з ковбасою, хліб та компот. Сьогодні приготували такий обід для нужденних, каже волонтерка Ірина Ткалич. Зазначає, годують тих, хто цього потребує. Всього, каже, приготували 60 порцій, з яких роздали половину.

Олександр отримав безкоштовний обід. Каже, це непогана підтримка, бо немає постійного заробітку: "Десь рік тому в матері виникли доволі складні проблеми зі здоров’ям і доводиться постійно перебувати з нею, доглядати за нею тощо. В результаті немає можливості влаштуватися на постійну роботу, працюю періодично. А періодичні роботи не дають необхідного заробітку".

Щочетверга о 15-й годині у парку імені Івана Франка роздають такі обіди. Готують їх за гроші благодійників, розповідає голова громадської організації "Територія добра Поділля" Андрій Андрійчук. За його словами, тут можуть пообідати від 40 до 60 нужденних. Або ж обідати щодня у центрі "Допоможемо вижити", каже чоловік. Додає: "Ми починали роздавати хліб на вулицях людям нужденним. Приходять пенсіонери, безхатченки, підлітки, батьки яких працюють і не бачать, де вони ходять".

Щочетверга о 15:00 у парку імені Івана Франка роздають обіди нужденним.
Щочетверга о 15:00 у парку імені Івана Франка роздають обіди нужденним. Фото: Суспільне Поділля

Як розповів заступник директора департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Маруняк, облік кількості безпритульних у Хмельницькій області департамент не веде. Каже, що все покладається на місцях на відповідні виконавчі органи: "В осінньо-зимовий період ми, як департамент, здійснювали узагальнення інформації щодо розміщення стаціонарних пунктів обігріву. В нас на території області визначено 327 місць".

Вибір редакції

На початок