Депутат Одеської облради та історик Андрій Красножон став ректором педагогічного університету

Депутат Одеської облради та історик Андрій Красножон став ректором педагогічного університету

Депутат Одеської облради та історик Андрій Красножон став ректором педагогічного університету
Андрей Красножон / Facebook

Доктор історичних наук, доцент кафедри історії України та депутат Одеської обласної ради від партії "Європейська Солідарність" Андрій Красножон з 1 грудня став ректором Південноукраїнського педагогічного університету імені К. Д. Ушинського. Про це історик повідомив журналістам Суспільного.

За словами ректора, який до цього був завідувачем кафедри, він продовжуватиме викладати в університеті, але його колишню посаду обійматиме інша людина:

"Я залишаюся на пів ставки на кафедрі за законом і продовжуватиму читати певні лекції".

Що відомо

  • У жовтні доктор історичних наук, доцент, завідувач кафедри історії України та депутат Одеської обласної ради від партії "Європейська Солідарність" Андрій Красножон переміг на виборах ректора Південноукраїнського педагогічного університету імені К. Д. Ушинського. Перед призначенням на посаду його кандидатуру мали затвердити в Міністерстві освіти.
  • У своїй передвиборчій програмі новообраний ректор писав, що збирається розвивати наукову діяльність, поліпшувати якість освітнього процесу та зміцнювати матеріально-технічну базу, а також співпрацювати зі ЗМІ для покращення іміджу університету.

Відповідно до інформації на сайті навчального закладу, Красножон Андрій Васильович:

  • У 2001 році закінчив історико-філологічний факультет Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.
  • У 1999-2001 роках пройшов стажування в Університеті «Вища Антропологічна Школа» (м. Кишинів, Молдова) на факультеті культурної антропології.
  • У 2004 році закінчив аспірантуру на кафедрі всесвітньої історії Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.
  • З 2004 року до 2013 року – викладач кафедри всесвітньої історії.
  • 2013-2015 роках – доцент кафедри історії України Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.
  • З грудня 2015 року - завідувач кафедри історії України.

У 2020 році його обрали депутатом Одеської обласної ради від фракції "Європейська солідарність".

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок