Календар Pirelli на 2022 рік уперше присвятили музикантам

Календар Pirelli на 2022 рік уперше присвятили музикантам

Календар Pirelli на 2022 рік уперше присвятили музикантам

Уперше в історії компанія Pirelli присвятила свій щорічний календар зіркам музики. Тема календаря —"У дорозі" (On the Road), яка показує життя музикантів на гастролях. І сам календар складається з портретів найвідоміших рок- і поп музикантів, зроблених канадським фотографом та музикантом Браяном Адамсом.

Для видання знялися 11 виконавців: Іґґі Поп, Шер, St. Vincent (Енні Кларк), Grimes (Клер Буше), Bohan Phoenix, Saweetie (Діамонте Кіава Валентин Гарпер), Нормані Кордей, Калі Учіс, Ріта Ора, Дженніфер Гадсон і сам Браян Адамс. Він став першим фотографом, який також потрапив до календаря як модель.

"Хоча музиканти знімалися для попередніх календарів Pirelli, але це вперше, коли музика стала об’єднавчою темою випуску", вказано на сайті компанії.

Фотосесії для календаря відбулися влітку в Лос-Анджелесі та на італійському острові Капрі, вони зайняли три дні. За словами Адамса, концепція нового видання навіяна його власним життям: багато років він поєднував кар’єру музиканта з роботою фотографа, постійно перебуваючи в дорозі. У своїх портретах Браян спробував вловити не лише драматизм і чарівність гастролей, але й пов’язані із ними самотність і тугу.

Календарі компанії Pirelli, яка виробляє автомобільні шини, виходять з 1964 року. Випуск 2022 року є 48-м, пише Bird in Flight. Торік календар не виходив через пандемію: компанія пожертвувала 100 тисяч євро на дослідження COVID-19. Протягом десятків років для випусків Pirelli знімалися відомі моделі в оголеному вигляді. У 2016-му компанія змінила концепцію та опублікувала календар із "впливовими жінками сучасності".

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше