На Хмельниччині вакциновані люди не зазнають обмежень - Завроцький

На Хмельниччині вакциновані люди не зазнають обмежень - Завроцький

На Хмельниччині вакциновані люди не зазнають обмежень - Завроцький
Фото: Суспільне

Під час брифінгу директор департаменту охорони здоров'я Хмельницької облдержадміністрації Олександр Завроцький зазначив, що під час карантинних обмежень ті, хто вакцинувався, не відчують їх на собі. Обмеження стосуватимуться лише тих, хто досі не отримав щеплення від COVID-19.

"Державна політика передбачає створення безпечних умов для населення під час пандемії коронавірусу. Тому ті, хто отримав щеплення від COVID-19, не зазнають обмежень. Вони торкнуться тих жителів, хто не вакцинувався", - каже Олександр Завроцький.

За його словами, вакциновані матимуть доступ до навчальних, спортивних, торгово-розважальних та інших закладів міста та області. Обмеження застосовують задля безпеки здоров'я тих, хто отримав щеплення, - каже чиновник: "Ті, хто ще не вакцинувався, можуть інфікувати інших, тому варто замислитися і зробити щеплення. Вакцинація - це безпечний і основний профілактичний захід щодо запобігання розповсюдження інфекції коронавірусу".

Олександр Завроцький додає: в області є достатня кількість вакцин з нормальними термінами придатності та з дотриманням холодових ланцюгів зберігання та транспортування. Зокрема, налічується 48 тисяч CoronaVac, 32 тисячі Pfizer, 13 тисяч AstraZeneca та 19 тисяч Moderna. За його словами, до кінця року запланований показник вакцинації населення має сягати не менше 50% населення області. "Основна мета - вакцинація 70% населення для забезпечення колективного імунітету", - каже очільник департаменту охорони здоров'я області.

Що відомо

  • На Хмельниччині минулої доби вакцинували 6649 жителів області
На початок