Суд закрив справу секретаря Чернігівської міськради Олександра Ломака

Суд закрив справу секретаря Чернігівської міськради Олександра Ломака

Суд закрив справу секретаря Чернігівської міськради Олександра Ломака
ФОТО: прес-служба Чернігівської міської ради

1 грудня Деснянський районний суд розглянув звинувачення проти секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломаки та ухвалив рішенням закрити справу в зв’язку з необґрунтованістю звинувачень.

Справа стосувалася ймовірного конфлікту інтересів під час голосування у 2020 році за призначення Ломаки секретарем Чернігівської міськради. Він не повідомив депутатів про наявність конфлікту інтересів та брав участь у таємному голосуванні.

«Прокурори просили покарати мене за правопорушення, яке, як вони вважали, пов’язане з корупцією, а саме – неповідомлення про наявність конфлікту інтересів під час обрання секретарем міської ради. Рік тому. На цю посаду мене висунув міський голова Владислав Атрошенко, маючи представницький мандат я взяв участь у голосуванні. В чому тут порушення? Чому це питання виникло лише зараз, понад рік після голосування? Відповідь проста – це питання має розглядатися в політичній, а не в юридичній площині», – зазначив Олександр Ломако на своїй сторінці у Facebook.

Речник обласної прокуратури Валерій Литовченко сказав, що подавати апеляцію вони не будуть, бо, згідно з новим законодавством, не мають права оскаржувати рішення по адміністративним справам. Коментувати рішення суду прокуратура також не може.

Нагадаємо, адмінпротокол на Олександра Ломаку склали співробітники управління стратегічних розслідувань у Чернігівській області департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.

Суд призначив розгляд з другої спроби, вперше протокол повернули начальнику обласного управління, зокрема через те, що у вступній частині протоколу зазначалося, що Ломако брав участь у голосуванні під час призначення секретаря Боярської міської ради.

Читайте також:

Ломако пояснив, чому обшуки СБУ у Чернігові вони вважають політичним тиском

Вибір редакції

На початок