Зеленський про судову реформу: Пишатись поки нема чим

Зеленський про судову реформу: Пишатись поки нема чим

Зеленський про судову реформу: Пишатись поки нема чим
ОПУ

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в реформуванні судової системи України "пишатися поки нема чим", проте вона буде завершена, зокрема подякував депутатам за прийняття двох законів, що стосуються призначення суддей.

Про це президент заявив під час щорічного звернення до Верховної ради.

"Ми тільки на початку цього складного шляху. Ми проголосували перші два закони. Я дякую кожному депутату, який підтримав закони «Про Вищу раду правосуддя» (ВРП), «Про вищу кваліфікаційну комісію суддів" (ВККС), — сказав президент з трибуни Верховної ради.

"Хочу також подякувати нашим міжнародним партнерам, які підтримують нас на цьому складному шляху", — додав Зеленський.

"Розпочата судова реформа в Україні не вперше, але вперше її буде доведено до кінця", — підсував він.

Судова реформа в Україні досі не завершена, вона була розпочата у 2014 році після Революції гідності. Недовіра до органів судової влади є однією з причин, чому Україну минають іноземні інвестори, це шкодить і вітчизняному бізнесу. Серед пердвиборчих обіцянок Зеленського також бало реформування судової реформи.

Що відомо

  • 1 грудня президент України Володимир Зеленський виступив в парламенті зі щорічним посланням.
  • Посли країн G7 висловили стурбованість через перебіг судової реформи в Україні, зокрема, через графік конкурсу Ради суддів для відбору кандидатів в Етичну раду Вищої ради правосуддя.
  • Президент України Володимир Зеленський підписав закон про реформування Вищої кваліфікаційної комісії суддів 3711-д, прийнятий парламентом повторно після вето та поправок, та №5068 про реформування Вищої ради правосуддя.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок