У Полтаві за допомогою благодійників облаштовують будинок Святого Миколая

У Полтаві за допомогою благодійників облаштовують будинок Святого Миколая

У Полтаві за допомогою благодійників облаштовують будинок Святого Миколая
Суспільне Полтава

У полтавському мікрорайоні Івонченці за гроші благодійників створюють будинок Святого Миколая. Діятиме він у Свято-Михайлівському храмі Православної церкви України. Про це Суспільному розповів настоятель храму Олександр Горай. Нині до збору долучилися пів десятка людей. Запрацювати будинок має 19 грудня.

У трапезній Свято-Михайлівського храму Православної церкви України, що у полтавському мікрорайоні Івонченці, триває ремонт. Тут облаштують будинок Святого Миколая. Працює троє робітників.

"Ламінат сьогодні (29 листопада – ред.) закінчили, плінтуса прикрутили. Перед цим поутепляли стіни, прикрутили осб (листовий будівельний матеріал – ред.), щоб тепло було. І зробили проводку. За 10 днів, я думаю, зробимо все, завершимо", – говорить робітник Олександр Кравченко.

У Полтаві за допомогою благодійників облаштовують будинок Святого Миколая
Роботи у будинку Святого Миколая. Суспільне Полтава

Після ремонту приміщення прикрасять – принесуть новорічні іграшки та ялинку, каже Олександр Горай.

"Ялиночка буде при вході. Ялинку плануємо пишну, високу, гарну. Далі будуть розташовані столи, на яких будуть різні локації для дітей (ігри, конкурси), для виробів, для малювання. В одному місці дітки поспівають, в іншому розкажуть віршик. І ми їх отак по кімнаті розташуємо", – каже настоятель Свято-Михайлівського храму ПЦУ Олександр Горай.

На подарунки для дітей та оздоблення будинка збирають допомогу від благодійників. Нині вже долучилось з пів десятка людей, каже Олександр Горай.

У Полтаві за допомогою благодійників облаштовують
Робітники працюють у будинку Святого Миколая. Суспільне Полтава

"Вже на сьогодні зібрано 750 гривень, щоб закупити все необхідне – подарунки дітям, інші сюрпризи, які ми приготували. А також збираємо солодощі, які наші волонтери будуть пакувати, збираємо дитячі іграшки, які, можливо, не потрібні людям, щоб прикрасити стіни, є така задумка. І дарувати тим, у кого їх немає", – додає Олександр Горай.

"Уже почала долучатися. У мене є онучка, і вона вже дала мені деякі іграшки, деякі речі, які їй не підійшли. Ми тут їх залучимо, і вони будуть подарунками для діток", – розповідає полтавка Світлана Токарева,

Запрацює будиночок у День Святого Миколая – 19 грудня, каже Олександр Горай.

На початок