За минулу добу шахраї ошукали жителів Хмельниччини на 30 тисяч гривень

За минулу добу шахраї ошукали жителів Хмельниччини на 30 тисяч гривень

За минулу добу шахраї ошукали жителів Хмельниччини на 30 тисяч гривень
Суспільне Львів

За минулу добу, 29 листопада, до Шепетівського районного управління поліції надійшло три повідомлення про шахрайські дії. Загальна сума втрачених грошей 30 тисяч гривень.

Про це йдеться у повідомлені районного управління поліції.

  • У першому випадку шахраї під приводом заміни грошових коштів на купюри нового зразка, ошукали 82-річного дідуся. Пенсіонер віддав шахраям вісімнадцять з половиною тисяч гривень. Шахраї натомість пообіцяли повернути йому кошти наступного дня.
  • У другому випадку нетішинець на інтернет-платформі оголошень відшукав орендовану квартиру. Автор оголошення вимагав передоплату у розмірі 9 тисяч гривень. Потерпілий перерахував кошти, а згодом дізнався, що його обманули.
  • Ще один житель області перерахував 1800 гривень за спортивну сумку невідомим людям. Врешті товар не отримав, а зв'язок з "продавцями" зник.

Наразі за усіма вищеперерахованими фактами працівники поліції проводять перевірки.

"Розповідайте та пояснюйте своїм літнім родичам про можливі подібні ситуації та алгоритм дій в таких випадках. Ні в якому разі не передавайте гроші невідомим особам, ким би вони не називались та відразу телефонуйте на спеціальну лінію "102", - говорять у поліції.

Читайте також

На початок