На облаштування кордону з Білоруссю з резервного фонду Волині виділять 2,5 млн грн

На облаштування кордону з Білоруссю з резервного фонду Волині виділять 2,5 млн грн

На облаштування кордону з Білоруссю з резервного фонду Волині виділять 2,5 млн грн
Суспільне Волинь

З резервного фонду обласного бюджету виділять 2,5 мільйона гривень на облаштування українсько-білоруської ділянки державного кордону. Про це інформує сайт облдержадміністрації.

Гроші та засоби захисту кордону обговорили під час позачергового засідання Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

"Наразі ситуація на українсько-білоруській ділянці державного кордону в межах області є динамічною та характеризується спробами незаконного перетину кордону мігрантами, як вихідцями з країн Близького Сходку, так і з Білорусії та Росії, які намагаються потрапити на територію України з метою подальшого потрапляння у країни Європейського Союзу", – зазначив перший заступник начальника 6-го прикордонного Волинського загону Руслан Явтушинський.

У звіті начальник 6-го прикордонного загону також повідомив, що на кордоні наразі встановлюється загороджувальний паркан. Загін вже отримав 450 бухт єгозиЄгоза – колючий дріт або армована колюча стрічка. та майже 600 бухтБухта – сталевий трос, згорнутий кільцями..

2,5 мільйони гривень з резервного фонду теж спрямують на облаштування українсько-білоруської ділянки державного кордону, довжина якої в межах Волинської області становить 214 кілометрів. За ці кошти вдасться закупити понад 1 200 бухт колючої стрічки – єгози.

Що відомо

  • 24 листопада на кордоні з Республікою Білорусь розпочалася спеціальна прикордонна операція "Полісся". Вона координується Державною прикордонною службою та проводиться спільно з силами Нацгвардії, Нацполіції, ЗСУ та іншими задіяними резервами.
  • Міграційна криза на кордоні Білорусі з Польщею, Литвою, Латвією триває із серпня. У листопаді великі групи мігрантів намагалися прорватися через кордон з Білорусі до Польщі, але частину з них польським прикордонникам вдалося повернути назад на лінію кордону. Польський кордон нині захищають близько 20 тисяч військових, прикордонників та поліцейських.
  • МВС України вирішило посилити присутність прикордонників на кордоні з Білоруссю. А секретар Ради нацбезпеки й оборони Олексій Данілов повідомив, що Україна реагуватиме за законом на загострення ситуації на кордоні з Білоруссю.

Вибір редакції

На початок