У Миколаєві обговорили долю 16 яхт. Хто є власником суден

У Миколаєві обговорили долю 16 яхт. Хто є власником суден

У Миколаєві обговорили долю 16 яхт. Хто є власником суден
Фото: Юлії Філімон/Суспільне Миколаїв

У Миколаєві під час наради в заступника міського голови Віталія Лукова обговорили долю 16 яхт. За право власності сперечаються громадська організація "Яхт-клуб "Стрілка" та дитячо-юнацька спортивна школа "Атлант".

Станом на 29 листопада судна продовжують базуватися на території комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Атлант", хоча профспілкова організація Миколаївського суднобудівного заводу передала яхти членам громадської організації "Яхт-клуб "Стрілка".

"Дилема в тому, що є акт приймання-передачі від профспілкового комітету громадської організації згідно з переліком яхт, а є правоустановчі документи, судовий білет, реєстр, в якому вказаний власник – спортивна школа, ще колишня назва "Комунарівець". Ось і почалися такі питання спірні: на чиєму балансі й хто власник", – каже директор комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Атлант" Іван Кулин.

У Миколаєві обговорили долю 16 яхт. Де базуватимуться судна
Яхти на території спортивної школи "Атлант". Фото: Юлії Філімон/ Суспільне Миколаїв

За словами голови громадської організації "Яхт-клуб "Стрілка" Сергія Мірошника, вони звернулися до виконувача обов’язків начальника Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління Сергія Тригуба.

"Він сказав, що вони не є правонаступною організацією, яка видавала суднові квитки школі як орендарю, тобто без урахування права власності. Починаючи з 2003 року, ці яхти перебували на правах оренди, є договори пролонгації. До того, є документи договору з капітанами про оренду цих яхт – це тристоронні договори", – говорить голова громадської організації яхт-клуб "Стрілка" Сергій Мірошник.

За словами виконувача обов’язків начальника Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління Сергія Тригуба, це вже третя реорганізація підтверджуваних документів.

Читайте також: "У Миколаєві почали встановлювати новорічні декорації та монтувати каток"

Проблема з правовласністю яхт виникла влітку 2021 року. Тоді заступник міського голови Віталій Луков сказав, що влада готова піти назустріч та допомогти розв'язувати дане питання.

У Миколаєві обговорили долю 16 яхт. Де базуватимуться судна
Яхти на території спортивної школи "Атлант". Фото: Юлії Філімон/ Суспільне Миколаїв

"Ми надамо юридичну допомогу. Ми отримали приблизний план дій. Якби ми хоча б одну яхту почали робити, ми б вже зрозуміли, як потрібно далі рухатись", – розповідає Віталій Луков.

Станом на 29 листопада питання про право на власність 16-ти яхт досі не вирішили.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок