Жовтневий суд Запоріжжя розглянув докази у справі про загибель дитини в парку "Дубовий гай"

Жовтневий суд Запоріжжя розглянув докази у справі про загибель дитини в парку "Дубовий гай"

Жовтневий суд Запоріжжя розглянув докази у справі про загибель дитини в парку "Дубовий гай"
Жовтневий районний суд Запоріжжя. Фото: Суспільне Запоріжжя

Письмові докази сторони обвинувачення у справі колишнього заступника директора з технічних питань парку "Дубовий Гай" Геннадія Мишьякова розглянули 29 листопада у Жовтневому районному суді Запоріжжя.

Про це Суспільному повідомила його адвокатка Юлія Сізінцова.

Її підзахисного обвинувачують за статтею 275, частина 2, Кримінального Кодексу України "Порушення правил безпечної експлуатації споруд, що спричинило загибель людини".

"Захисник обвинуваченого Мишьякова подала клопотання щодо долучення ще деяких матеріалів КП, які прокурором долучені не були. Ну, власне, ми не заперечували, оскільки ми також зацікавлені в тому, щоб пройшов повний та всебічний огляд всіх обставин цієї справи. За обвинуваченням Мишьякова, у нас, у мене, немає питань стосовно руху цієї справи", – каже Ірина Вишнякова, адвокатка родини Ждан.

За словами Марії Свідлової, прессекретарки Жовтневого районного суду м. Запоріжжя, на наступне судове засідання прокурор має забезпечити явку свідків сторони обвинувачення.

Призначене наступне судове засідання у цій справі на 23 грудня.

Як раніше повідомляло Суспільне, у Жовтневому районному суді Запоріжжя розглядають дві кримінальні справи щодо загибелі дитини у парку "Дубовий гай". Перша – щодо заступника директора парку з технічних питань Геннадія Мишьякова, якого обвинувачують у порушенні правил безпечної експлуатації споруд, що спричинило загибель людей. Дії ж директора парку Олега Комаренка кваліфікують, як службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки, за статтею 367-ою Кримінального кодексу України.

Що відомо

  • 8 березня 2020 року у центральному міському парку відпочинку на дівчинку 2012 року народження впала дерев'яна фігура ведмедя вагою 200 кг. Дівчинка отримала політравми, її було госпіталізовано до обласної клінічної дитячої лікарні. У дитини декілька разів зупинялося серце. Врятувати її не вдалося, вона померла.
  • 13 березня 2020 року директора парку "Дубовий гай" Олега Комаренка звільнив з займаної посади запорізький міський голова Володимир Буряк.
  • 18 серпня 2020 року ексдиректору запорізького парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» Олегу Крамаренку співробітники запорізької прокуратури повідомили про підозру за фактом смерті дитини.
  • 9 березня 2021 року у Запоріжжі, під стінами адмінбудівлі Запорізької міської ради, відбулася акція на підтримку правосуддя у справі Анни Ждан. Учасники заходу – родичі, друзі та знайомі родини Ждан – висловили своє обурення гальмуванням судового процесу.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок