На Полтавщині хлопець, який впав до шахти ліфта, перебуває у тяжкому стані

На Полтавщині хлопець, який впав до шахти ліфта, перебуває у тяжкому стані

На Полтавщині хлопець, який впав до шахти ліфта, перебуває у тяжкому стані
Суспільне Полтава

15-річний хлопець, який 27 листопада впав до шахти ліфта недобудованої багатоповерхівки у Щербанівській громаді, у тяжкому стані. Він перебуває у реанімаційому відділенні дитячої лікарні Полтави. Про це Суспільному розповіла медична директорка закладу Юлія Карпова.

За словами речника Полтавського райуправління поліції Василя Зуба, нині правоохоронці з’ясовують, чому неповнолітній був у недобудові та хто понесе за це відповідальність.

"На цей час стан дитини стабільно тяжкий. Продовжує лікування у нашому лікувальному закладі. На разі він перебуває у свідомому стані", - каже медична директорка дитячої лікарні Полтави Юлія Карпова.

На Полтавщині хлопець, який впав до шахти ліфту, перебуває у тяжкому стані
Будинок, у ліфтову шахту якого впав хлопець. Суспільне Полтава

"Наразі проводиться перевірка. Але вже на цей час від батьків цього хлопця надійшла заява про те, що вони не мають будь-яких претензій ні до кого та прохають цю перевірку не проводити. На даний час призначені відповідні судові експертизи, і після їх надходження буде прийнято уповноваженою особою відповідне процесуальне рішення", - пояснює речник Полтавського райуправління поліції Василь Зуб.

Суспільне намагається з’ясувати, чому батьки хлопця відмовляються від перевірки за цією справою. Про результат повідомимо згодом.

До шахти ліфта хлопець впав 27 листопада. Звідти його діставали рятувальник. Дитину відразу госпіталізували до дитячої лікарні.

Вибір редакції

На початок