Протистояння у Лебединській міськраді на Сумщині: в суді скасували розпорядження, якого немає

Протистояння у Лебединській міськраді на Сумщині: в суді скасували розпорядження, якого немає

Суд залишив на посаді секретаря Лебединської міської ради Дмитра Коваленка, якого міський голова у вересні відсторонив від роботи. Таке рішення прийняв окружний адміністративний суд. Щоправда, розпорядження про відсторонення було скасовано раніше, сказав Лебединський міський голова Олександр Бакликов.

Позов подав секретар Лебединської міськради Дмитро Коваленко. Вимагав скасувати розпорядження про проведення службового розслідування стосовно нього і пов’язане з цим усуненням від роботи.

"Мета розпорядження про службове розслідування було не проведення самого службового розслідування, а якраз у зв’язку з тим, що Бакликов був обізнаний про те, що його повноваження можуть бути припинені рішенням ради, напередодні прийняття такого рішення ним. Тобто мета цього розпорядження – відсторонити позивача від виконання обов’язків і унеможливити підписання ним рішення ради", – говорить Світлана Мазнєва, яка представляє інтереси Дмитра Коваленка.

Відповідач у цій справі – Лебединський міський голова. З його слів, розпорядження про службове розслідування та відсторонення від посади видав через скарги, які отримував міський голова стосовно розподілу землі, зокрема й секретарем, але не відсторонював від роботи.

"Права позивача нічим не були порушені, він зарплату отримував, навіть з преміальними, нічим не ущемлялося, і мало того, він за цей період провів чи скликав одне пленарне засідання і два сесійних засідання", – говорить міський голова Лебедина Олександр Бакликов.

Вислухавши доводи сторін, суд вирішив задовольнити заяву позивача і скасував розпорядження Лебединського міського голови про службове розслідування та відсторонення секретаря ради від посади. Протягом 30 днів з моменту складення повного тексту рішення можна подати апеляцію. Олександр Бакликов сказав – цим правом скористається.

"Однозначно ми будемо це рішення оскаржувати в апеляційній інстанції, тому що я не розумію, що сьогодні скасували. По-перше, це розпорядження про проведення службового розслідування я скасував. Саме по собі розпорядження про проведення службового розслідування вже за терміном часу теж втратило чинність", – говорить Бакликов.

Світлана Мазнєва відмовилась коментувати рішення суду, допоки не отримають його повний текст.

Читайте також: У Лебедині на Сумщині відсторонений секретар і усунений мер ділять крісло очільника міста

Розпорядження про службове розслідування та відсторонення на час його проведення від посади секретаря Лебединської міської ради Дмитра Коваленка видане Олександром Бакликовим 28 вересня. Комісія мала працювати до 28 листопада. Як повідомила сторона відповідача, тимчасова комісія, яка проводила службове розслідування щодо прозорості виділення землі на території Лебединської громади, вирішила передати цю справу до поліції.

На початок