Інформування та консультування. Як працює туристично-інформаційний центр у Миколаєві

Інформування та консультування. Як працює туристично-інформаційний центр у Миколаєві

З листопада 2021 року в Миколаєві функціонує туристично-інформаційний центр. Він є структурним відділом департаменту економічного розвитку міськради. Центр надає консультативні послуги з питань розвитку туристичної діяльності та реалізації туристичної стратегії в місті.

Про це кореспондентам Суспільного Миколаїв розповіла директорка департаменту економічного розвитку Миколаївської міськради Тетяна Шуліченко.

За словами Тетяни Шуліченко, туристично-інформаційний центр покликаний сприяти розвитку туристичної діяльності Миколаєва, підтримці розвитку малого бізнесу в галузі туристичної інфраструктури, розробці та просуванню туристичних продуктів.

"На першому етапі робота центру — це надання інформаційно-консультативних послуг, тобто інформування туристів. Також це майданчик, де всі охочі, які мають або туристичні продукти, або якийсь цікавий маршрут, цікаву сувенірну продукцію, можуть надати його для рекламування", — каже Тетяна Шуліченко.

Центр офіційно утворився четвертого листопада 2021, до штату відділу входять три працівники. Він розташований в першому під’їзді Миколаївської міської ради за адресою Адміральська, 20. За словами Тетяни Шуліченко, станом на 29 листопада триває процес розробки офіційного сайту відомства.

Читайте також: ""Atlas Weekend" та "ГогольFest": які фестивалі запланували на Миколаївщині у 2022 році"

"Планується створення сайту для отримання інформації про наявні туристичні об’єкти, цікаві екскурсії. Наразі ця структура сайту наповнюється. Будуть зазначені екскурсоводи, до яких можна звернутися, а також новини та події, що стосуються туристичної галузі", — розповідає Тетяна Шуліченко.

За словами Тетяни Шуліченко, крім консультативної підтримки, центр організовуватиме інформативні заходи із різними туристичними фірмами, готелями тощо.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

Вибір редакції

На початок