У Миколаєві почали встановлювати новорічні декорації та монтувати каток

У Миколаєві почали встановлювати новорічні декорації та монтувати каток

У Миколаєві почали встановлювати новорічні декорації та монтувати каток
Фото: Світлана Кльосова / Суспільне Миколаїв

На площі Соборній почали встановлювати новорічні декорації та монтувати каток. У 2021 році без конкурсу свої послуги надає та сама компанія, що і попередні два роки ― товариство з обмеженою відповідальністю "Атракціон-інвест".

Про це кореспондентам Суспільного розповів заступник міського голови Віталій Луков.

Станом на 29 листопада на площі почали монтувати льодовий каток та готуються збирати конструкції арки. До 19 грудня встановлять ялинку, новорічні інсталяції, атракціони.

"Сплачуємо за все ми, плюс ми ще виділяємо спонсорську допомогу на встановлення сцени, на забезпечення електропостачанням, а також сплачуємо повністю за електропостачання для ялинки, фотозони, сцени тощо. Спонсорські до 100 тисяч гривень плюс електроенергія, 2020 року в нас було споживання на 70 тисяч гривень", ― розповів директор ТОВ "Атракціон-Інвест" Олександр Скрипін.

У Миколаєві почали встановлювати новорічні декорації та монтувати каток
Монтаж катка на Соборній площі. Фото: Світлана Кльосова / Суспільне Миколаїв

Зі слів заступника міського голови Віталія Лукова, з бюджету міста на організацію новорічних свят не витрачається грошей взагалі.

"На культурну програму є певні гроші, передбачені в управлінні культури. Але побачимо, як складеться ситуація із коронавірусом, тому що може таке бути, що організованої культурної програми і не буде", ― розповів Віталій Луков.

На конкурс з організації святкових локацій на Соборній площі цього року заявки не подавав жоден інший підрядник.

"Було б добре, якби був конкурс і приходили інші підприємці, з такою потужною пропозицією для міста. На жаль, цього немає. Можливо, через три роки, коли бізнес в Україні, а можливо, за кордоном побачить, що ми можемо домовлятись на три-п’ять років, тоді є сенс заходити серйозному бізнесу", ― сказав Віталій Луков.

У Миколаєві почали встановлювати новорічні декорації та монтувати каток
Новорічна ілюмінація на Соборній площі. Фото: Світлана Кльосова / Суспільне Миколаїв
Читайте також: "Квітуча Миколаївщина". Як відбувається озеленення області"

Новорічну ялинку на Соборній запалять 19 грудня. Якою буде програма святкувань, вирішуватиме художня рада.

"Є декілька пропозицій, є фінансування. Є пропозиції з фінансування від спонсорів, від бізнесу міста.Ми шукаємо. Ведемо перемовини з торговими марками, які теж додадуть якісь гроші для того, щоб святкування було яскравішим. Такі речі як крани, сцени, феєрверки і таке інше, це потребує грошей", ― розповів начальник управління культури міськради Юрій Любаров.

Засідання оргкомітету щодо проведення новорічних заходів у Миколаєві відбудеться 30 листопада.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок