На Одещині відкриють 39 нових пунктів щеплення

На Одещині відкриють 39 нових пунктів щеплення

На Одещині відкриють 39 нових пунктів щеплення
Слово і діло

В Одеській області відкриють 39 нових пунктів щеплення. Про таке під час брифінгу повідомила директорка департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Наталія Одарій-Захар’єва.

“На сьогодні ми маємо 122 стаціонарних пункти щеплення. Цього тижня відкривають ще 39, переважно в області. Також зараз працюють 32 центри щеплення, 22 з яких розташовані в Одесі, 10 в області. Абсолютна більшість цих центрів переведена на щоденний режим роботи, тобто працює без вихідних та обіду”, – розповіла чиновниця.

Зокрема, як повідомила Суспільному начальниця відділу комунікацій Центру громадського здоров'я Анна Лєснікова, нові пункти щеплення в Одеській області відкриють у Подільську та Вилкове, а також в селах Дмитрівка, Кубей, Гребеники, Шабо, Козацьке та Старокозаче.

За інформацією Наталії Одарій-Захар'євої, зараз на Одещині є чотири види вакцини проти COVID-19: Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Coronavac.

Чиновниця зазначила, що наразі вакциновані принаймні однією дозою майже 30% населення області, з них двома дозами – 25%.

Читайте також

  • В Одесі за 2 тижні щеплення проти коронавірусу отримали 606 дітей
  • В опорних лікарнях Одеси наявні 17 тисяч кілограмів кисню
  • На Одещині COVID-19 виявили у 303 мешканців. Жодного померлого

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок