На сесії Ужгородської міськради вирішили виділити мільйон на перевезення пільговиків

На сесії Ужгородської міськради вирішили виділити мільйон на перевезення пільговиків

На сесії Ужгородської міськради вирішили виділити мільйон на перевезення пільговиків
Суспільне Закарпаття

Мільйон гривень із бюджету Ужгорода виділять приватним перевізникам, щоб вони продовжили безкоштовно перевозити пільговиків. Рішення прийняли 29 листопада на сесії, повідомив міський голова Богдан Андріїв. За його словами, ці гроші мали використати на ремонт пішохідного мосту. Цей проєкт відстрочили.

"В нас було передбачено 4 мільйони гривень – це на заміну покриття пішохідного мосту і на покраску, і на упорядковування саме огорожі, але були з цього питання дискусії і ми відтермінували цей проєкт, — пояснив міський голова. — Зараз ще збираємо додаткові пропозиції щодо можливого капітального ремонту саме пішохідного мосту, тому ці кошти, що передбачалися, ми перерозподілили. В нас відбулося засідання з питань бюджету, тому додатково ми 1 мільйон гривень виділили на цей місяць – листопад, щоб хоча б частково виконати зобов’язання щодо оплати вартості пільгового перевезення громадян".

Читайте також: Пільговиків можуть перестати безкоштовно перевозити в Ужгороді: в чому причина

Голова Асоціації приватних перевізників Олексій Куля сказав: ці гроші перевізники очевидно, отримають вже у грудні.

"Тому ми вирішили поновити пільгові перевезення, але коштів вистачить рівно на десять днів. Тобто поки ми возимо, сподіваюся, що ми з депутатами, з комісією і з мерією, ми знайдемо взаєморозуміння, і будемо возити у повному обсязі", — сказав він.

Голова бюджетної комісії міськради Андрій Риба додав: перевізники просять додатково 6 мільйонів гривень, яких наразі у бюджеті немає.

"Будемо дивитися у грудні місяці на перевиконання бюджету, якщо будуть додаткові кошти, то постараємося закрити їм ще якусь частину грошей", — сказав Андрій Риба.

Що відомо:

  • Через борг Ужгородської міськради перед приватними перевізниками пільговиків можуть перестати безкоштовно перевозити.
  • З 25 листопада приватні перевізники Ужгорода призупиняють перевезення пільговиків.
  • "Доведеться ходити пішки". Що кажуть ужгородці про припинення пільгових перевезень.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок