У Львові попрощалися із заступницею міністра освіти Любомирою Мандзій

У Львові попрощалися із заступницею міністра освіти Любомирою Мандзій

У Львові попрощалися із заступницею міністра освіти Любомирою Мандзій
Максим Козицький / Facebook

У Львові попрощались із заступницею міністра освіти та науки України Любомирою Мандзій. Чин похорону відбувся в храмі Вознесіння Господнього.

Освітянка померла у суботу, 27 листопада, у віці 48 років. Як повідомили на сторінці Любомири Мандзій її рідні, протягом півтора року вона боролась із важкою хворобою.

"Це дуже велика втрата не тільки для Львова, але й для України. Пані Любомира була великим професіоналом, вона була керівником з великої букви. Це дуже шкода, що такі люди відходять від нас", — каже колега Роман Грицевич.

Літургія та чин похорону відбувся у храмі Вознесіння Господнього. Попрощатись із освітянкою приїхали рідні та колеги.

"Коли вона стала заступником міністра якраз з питань школи, вона була відповідальною за ЗНО. Коли почався карантин — найскладніший час, це підкосило її, тому що ніхто не знав, що це таке. Нам відмінили пробне ЗНО, ми переносили основну сесію. Треба було добути для кожного учасника маски, санітайзери, на то коштів не було. І вона, треба віддати їй належне, зуміла в той час втримати ЗНО", — каже колега Лариса Середяк.

Жінку поховали на Янівському кладовищі.

Що відомо про Любомиру Мандзій

Любомира Мандзій народилася 10 травня 1973 року у селі Опака на Львівщині. Закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю "Географія". З 2001 року до 2016 року працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені І. Франка, а протягом 2016-2019 років була директоркою департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. У липні 2019 року одержала перемогу у конкурсі на посаду начальника управління Держслужби якості освіти у Львівській області.

У вересні 2019 року Любомиру Мандзій призначили на посаду заступника міністра освіти і науки України. З 25 березня 2020 року по 25 червня 2020 року вона виконувала обов’язки міністра освіти і науки України, до призначення на цю посаду Сергія Шкарлета.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок