За тиждень на Полтавщині склали 99 адмінматеріалів за порушення карантину

За тиждень на Полтавщині склали 99 адмінматеріалів за порушення карантину

За тиждень на Полтавщині склали 99 адмінматеріалів за порушення карантину
Національна поліція

Майже сотню адміністративних матеріалів за порушення карантинних обмежень склали за останній тизждень поліціянти Полтавщини. Це на 26% більше, ніж за попередній період, розповіла Суспільному речниця обласної поліції Поліна Ларіна.

Від 22 до 28 листопада правоохоронці разом із представниками Держпродспоживслужби та муніципальної охорони перевіряли, зокрема, заклади харчування, спортзали, ринки, громадський транспорт. Всього – понад три тисячі установ, каже речниця.

«Більшість зафіксованих порушень стосуються відсутності респіраторів та захисних масок, а також порушенню санітарно-протиепідемічних правил», – говорить Поліна Ларіна.

Згідно з адмінкодексом, це, зокрема, нанесення маркування дистанції біля місць потенційного скупчення людей, дотримання відстані між столами та розміщення клієнтів, наявність антисептиків тощо.

За аналогічний попередні період з 15 до 21 листопада поліція склала 78 адмінматеріалів за порушення карантину.

За словами речниці, за відсутність маски у транспорті чи громадських місцях можуть стягнути до 255 гривень. За інші порушення карантину штраф для населення складає до 34 тисяч гривень, а для посадовців – до 170 тисяч.

Читайте також:

В Україні розширили "жовту" зону карантину. Які регіони до неї потрапили

232 випадки захворювання на коронавірус виявили за добу на Полтавщині

На початок