Стріляв співробітник ДСНС: подробиці загибелі чернігівського поліцейського на полюванні

Стріляв співробітник ДСНС: подробиці загибелі чернігівського поліцейського на полюванні

Стріляв співробітник ДСНС: подробиці загибелі чернігівського поліцейського на полюванні
ФОТО: Слово і Діло

39-річний мисливець, який на полюванні вистрілив з рушниці в бік тварини та випадково влучив у поліцейського – начальник Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України Ігор Довгопол. Цю інформацію Суспільному підтвердило два джерела.

Як повідомив речник обласної прокуратури Валерій Литовченко, це сталося 28 листопада поблизу села Травневе Городнянської територіальної громади. Під час полювання мисливець, не переконавшись в безпечності пострілів, поранив із мисливської рушниці в голову чоловіку (співробітника патрульної поліції), який разом з ним був на полюванні. Від отриманого поранення потерпілий помер у реанімації обласної лікарні.

Як повідомив у коментарі Суспільному головний спеціаліст мисливського господарства Володимир Бабич, інцидент трапився під час полювання на пушних тварин на території Городнянського відділення МРП Чернігівської обласної організації українського товариства мисливства і рибалок.

"Постріл був здійснений по лисиці, яка бігла. Здійснив постріл і попав не туди, куди треба. Якимось чином людина перейшла чи змінила свою позицію при полюванні. Таке пояснення надав користувач мисливських угідь, директора сьогодні розпитував. Близько 11:30 людина-мисливець здійснила постріл по звіру, який тікав".

З його слів, у мисливців були відстрільні картки й документи на зброю. Полювання було законним.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводять слідчі Четвертого слідчого відділу (з дислокацією у Чернігові) Територіального управління ДБР, розташованого у Києві.

Читайте також:

На полюванні випадково підстрелили чернігівського поліцейського. Він помер у лікарні

Вибір редакції

На початок