Миколаїв є прикладом для інших міст ― перший віцемер про рівень вакцинації від COVID-19

Миколаїв є прикладом для інших міст ― перший віцемер про рівень вакцинації від COVID-19

Рівень вакцинації від коронавірусу в Миколаєві перевищує аналогічний показник по країні. Станом на 29 листопада два щеплення вже зробили 153 092 людини, що становить майже 40 відсотків від загальної кількості населення.

Про це розповів перший заступник міського голови Віталій Луков під час апаратної наради.

Зі слів Віталія Лукова, одну дозу вакцини отримали 176 525 миколаївців, що становить майже 40 відсотків та понад 45 відсотків населення відповідно.

"Миколаїв є прикладом для інших міст. Рівень вакцинації в Миколаєві досить серйозно переважає і обласний, і державний показники (685 195 людей вакциновано в області, 13 320 532 ― в Україні ― ред.)", ― розповів Віталій Луков.

Також, з його слів, активно проводиться вакцинація вагітних та дітей від 12-ти років. За інформацією начальника управління охорони здоров’я Ірини Шамрай, станом на 29 листопада від COVID-19 щепилися понад тисяча дітей та більше 150-ти вагітних.

Зі слів віцемера Анатолія Петрова, станом на 29 листопада вакциновано майже 100 відсотків педагогічних працівників шкіл, 96 відсотків працівників дитячих садків, 89 відсотків працівників закладів культури та 86 відсотків працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

"Сьогодні (29 листопада ― ред.) лише дві школи переведено на дистанційну форму навчання, сталося це через випадки захворювання на коронавірус", ― розповів Анатолій Петров.

Читайте також: "18 медзакладів Миколаївщини лікують хворих на коронавірус. Чи вистачає ресурсів"

За словами Анатолія Петрова, 17 департаментів та управлінь міськради мають 100 відсотків вакцинованих працівників. У решти структурних підрозділів міської ради показник вакцинації складає 80-95 відсотків.

"Фактично, у виконавчих органах міської ради питання вакцинації закрито, не вакцинованими залишились лише ті люди, які мають протипоказання", ― сказав Анатолій Петров.

Щодо рівня вакцинації серед працівників комунальних підприємств, то, зі слів Петрова, є підприємства, де рівень вакцинації складає майже 100 відсотків, і є такі, де цей показник складає 70-80 відсотків. Зі слів чиновника, він сподівається на досягнення стовідсоткового рівня вакцинації у комунальних підприємствах до Дня Святого Миколая.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок