У Кропивницькому потрібне харчування для дітей, хворих на туберкульоз

У Кропивницькому потрібне харчування для дітей, хворих на туберкульоз

У Кропивницькому потрібне харчування для дітей, хворих на туберкульоз

У Кропивницькому потрібне харчування для дітей, хворих на туберкульоз, які лікуються в обласному фтизіопульмунологічному медичному центрі. Про це Суспільному розповіла речниця обласної благодійної організації "100 відсотків життя" Вікторія Семененко.

Читайте також: "На Кіровоградщині зросла захворюваність на туберкульоз у дітей". Кропивницька лікарка

За її словами, харчування потребують діти з 12 місяців. "Наразі мова йде про маленьких пацієнтів, яким потрібні спеціальні суміші та каші. Адже бувають діти з дитячих будинків, які не мають грудного вигодовування або з багатодітних сім'ї, коли мама змушена залишатися вдома з іншими дітьми і треба, щоб на підстрахуванні у лікарні була ця суміш. Купуємо їжу за гроші благодійників, тому що у медичному центрі передбачено харчування дітей лише у столовій, каші та суміші для пацієнтів від одного року не закуповують".

Читайте також: У Кропивницькому збирають гроші на облаштування ігрового майданчика для дітей, хворих на туберкульоз

Керівниця фтизіопульмунологічного медичного центру Галина Горенко підтвердила Суспільному, що у Центрі передбачене лише загальне харчування, яке не підходить малюкам. Пацієнтів до року мають не багато, скільки таких лікували за рік, точно сказати наразі не може: "Ми звертались до обласного департаменту охорони здоров'я із проханням виділити нам гроші на таке спеціальне харчування. Чи будуть вони на 22-й рік, зараз сказати не можу".

Нині у медичному центрі лікується одна дитина, якій менше року.

Читайте також

На початок