На заміну аварійних комунікацій теплопостачання в Одесі потрібно 10 млрд грн – мерія

На заміну аварійних комунікацій теплопостачання в Одесі потрібно 10 млрд грн – мерія

На заміну аварійних комунікацій теплопостачання в Одесі потрібно 10 млрд грн – мерія
Фото: Суспільне Миколаїв

На ремонтні роботи міських аварійних комунікацій теплопостачання потрібно 10 мільярдів гривень. Про таке 29 листопада під час засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації зазначила директорка КП "Теплопостачання міста Одеси" Ганна Позднякова.

На засіданні обговорювалася ситуація з відключенням опалення в деяких будинках Одеси через аварійні ситуації. Наприклад, 27 та 28 листопада в майже 100 будинках на Сабанському провулку та вулиці Вінниченка не було тепла. Начальниця департаменту міського господарства Наталя Мостовських зазначила, що пошкодження вже усунуті, а причинами є старі комунікації, які потребують заміни. Те саме підтвердила й директорка КП "Теплопостачання міста Одеси" Ганна Позднякова.

"У нас вже є офіційні підрахунки, які проведені в рамках розробки схеми теплопостачання. Для заміни комунікацій, які знаходяться в плачевному стані, потрібно 10 мільярдів гривень", – додала чиновниця.

Схема міського теплопостачання, за її словами, вже на фінальній стадії. У грудні цього року її на затвердження планують передати Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

"Основне навантаження – це буде заміна наших мереж теплопостачання", – додала Позднякова.

Що відомо

  • 1 листопада у місті почали вмикати котельні, які перебувають на балансі комунального підприємства "Теплопостачання міста Одеси". Першими планували підключити лікарні, дитячі садки та школи.
  • Через прорив труби, який стався 19 листопада у Старобазарному сквері, 7 житлових будинків залишаються без опалення. Всього у результат прориву від опалення були відключені 254 будинки. Ремонтні роботи при наявності коштів можуть розпочати з січня 2022 року.

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок