У Сумах проти коронавірусу вакцинували 450 дітей

У Сумах проти коронавірусу вакцинували 450 дітей

У Сумах проти коронавірусу вакцинували 450 дітей
Суспільне Суми

У Сумах проти коронавірусу вакцинували 450 дітей. Про це 29 листопада сказала начальниця міського управління охорони здоров'я Олена Чумаченко.

Вона також розповіла, що в місті спостерігається незначний ріст захворюваності на коронавірус. Медики не пов'язують це з тим, що учні шкіл вийшли на очне навчання, сказала Чумаченко.

За даними РНБО, в Сумській області, станом на 28 листопада, двома дозами вакцинували проти коронавірусу 97 дітей віком 12-15 років та 371 - віком 16-18 років. Одну дозу отримали 1130 дітей, віком 12-18 років.

Що відомо

  • Наприкінці липня Міністерство охорони здоров’я України затвердило рекомендації Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики (НТГЕІ) щодо можливості вакцинації дітей віком від 12 років вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech.
  • Отримати щеплення проти коронавірусу можуть ті діти, які мають всі щеплення, передбачені календарем обов'язкової вакцинації, розповіла заступниця директора КНП дитячої клінічної лікарні св. Зінаїди Наталія Спічакова в ефірі програми "Сьогодні. Головне".

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до спільноти у Viber

Вибір редакції

На початок