Понад 62 тисячі людей у світі одужали від коронавірусу

Понад 62 тисячі людей у світі одужали від коронавірусу

Понад 62 тисячі людей у світі одужали від коронавірусу
Original

Від коронавірусного захворювання Covid-2019 у світі станом на 10:00 9 березня вилікувалися 62 053 людини, померли 3825 пацієнтів.

Про це свідчать дані з сервісу для відстеження поширення коронавірусу від Центру системних досліджень при Університеті Джона Хопкінса.

Всього у світі кількість інфікованих зросла до 110 041, понад 80 тисяч випадків зараження зафіксували на материковому Китаї. Зростає число інфікованих у Південній Кореї — до 7 382, Італії — до 7 375 та Ірані — до 6 566.

Понад 62 тисячі людей у світі одужали від коронавірусу
Понад 62 тисячі людей у світі одужали від коронавірусу. Original

Що відомо:

  • В Україні підтверджено один випадок захворювання на коронавірус. Інфікований чоловік нині перебуває в окремому боксі інфекційного відділення в Чернівецькій обласній лікарні, його стан стабільний.
  • За прикордонниками та митником, які працювали на зміні, коли в Україну повертався інфікований на коронавірус чоловік, спостерігають медики. Симптомів захворювання у них наразі немає.
  • За словами заступника голови МОЗ Віктора Ляшка, хворий та його дружина не зустрічалися з родичами та друзями після повернення з Італії.
  • За словами в.о. керівниці обласного Лабораторного центру МОЗ Наталії Гопко, 3 березня почали лабораторне обстеження тих, з ким контактував інфікований.
  • За словами в.о. керівниці Чернівецького Лабораторного центру МОЗ Наталії Гопко, дітей з ознаками ГРВІ не допускатимуть до навчання у чернівецьких школах та садочках. Однак карантин у навчальних закладах в місті та області поки не запроваджують, школи та садочки працюватимуть у звичайному режимі.
  • В Італії розширили карантин на 16 мільйонів людей.
  • Всесвітня організація охорони здоров’я опублікувала список найпоширеніших міфів про китайський коронавірус.

На початок