За минулу добу на Запоріжжі від COVID-19 вакцинувалися понад п'ять тисяч мешканців

За минулу добу на Запоріжжі від COVID-19 вакцинувалися понад п'ять тисяч мешканців

За минулу добу на Запоріжжі від COVID-19 вакцинувалися понад п'ять тисяч мешканців

За минулу добу, 28 листопада, у Запорізькій області зробили 5 502 щеплення від COVID-19.

Про це повідомляє Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ.

Першу дозу отримали 1 559 мешканців області, закінчили вакцинацію (отримали другу дозу) – 3 903.

Всього з початку вакцинальної кампанії станом на 29 листопада вакцинувалися 525 255 мешканців області. Отримали два щеплення та закінчили вакцинацію – 420 877 з них, що складає 25, 4% від загальної кількості населення області (станом на 1 вересня 2021 року, як повідомляє ГУ Держстату в Запорізькій області, кількість мешканців області становила 1 651 218).

Читайте також: До Запоріжжя надійшла нова партія вакцини Moderna

Для вакцинації в області використовується чотири вакцини проти коронавірусної хвороби: CoronaVac, Comirnaty від Pfizer, AstraZeneca та Moderna.

Нагадуємо, що у Запоріжжі щоденно працюють пункти вакцинації населення від COVID-19 на базі медичних закладів, у торговельних центрах міста, на залізничному вокзалі "Запоріжжя-1".

Що відомо

  • З 29 листопада до 2 грудня мобільний пункт вакцинації працюватиме у Вознесенівському районі Запоріжжя.
  • Тимчасові пункти масової вакцинації від COVID-19 почали діяти у Свято-Покровському соборі, що в Олександрівському районі та у соборі Святої Трійці в Комунарському районі Запоріжжя.
  • Більшість шкіл Запорізької області, а саме 350, працюють в очному режимі для учнів початкових і старших класів. Весь персонал цих навчальних закладів має 100% вакцинації двома дозами вакцини, або відповідні медичні довідки.
  • За дорученням МОЗ міськрада Запоріжжя проведе службове розслідування з приводу доцільності перебування на посаді директорки запорізького департаменту охорони здоров’я Вікторії Ушакової. Раніше міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявляв, що черги в центрах вакцинації виникли через прогалини, які допустили органи місцевого самоврядування

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок