На Франківщині жителі села Татарів погодили назву залізничної станції "Татарів-Буковель"

На Франківщині жителі села Татарів погодили назву залізничної станції "Татарів-Буковель"

На Франківщині жителі села Татарів погодили назву залізничної станції "Татарів-Буковель"
Facebook/Адмін Групи

У селі Татарів, що на Івано-Франківщині, однойменну назву залізничної станції змінять на "Татарів-Буковель". Таке рішення погодили жителі села під час громадського обговорення 28 листопада. Про це інформують на Facebook-сторінці Ворохтянської селищної ради.

Як ідеться у дописі, аби обговорити погодження назви станції "Татарів-Буковель", прийшли 58 жителів села. Вони провели голосування.

"Громада підтримала доповнення до зміни назви станції з "Татарів" на "Татарів-Буковель" із доповненням щодо збереження історичної назви на фасаді будівлі. "За" проголосували 53 людини, одна людина — проти, двоє людей утрималися, ще двоє — не голосували", — повідомляють на Facebook-сторінці Ворохтянської селищної ради.

Що відомо

Передумовою до громадських обговорень у Татарові став початок реконструкції залізничної станції у селі. Будівлю тамтешнього вокзалу повністю планують реконструювати впродовж 2022-2023 років.

“Укрзалізниця” збільшує кількість поїздів до гірськолижного курорту Буковель, починає реновацію станції Татарів, організовує автобусні трансфери для туристів, а також ініціює процедуру перейменування станції на Татарів-Буковель.

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок