На Херсонщині боржників відключатимуть від енергопостачання

На Херсонщині боржників відключатимуть від енергопостачання

На Херсонщині боржників відключатимуть від енергопостачання ТОВ "Херсонська обласна енергопостачальна компанія"

ТОВ "Херсонська обласна енергопостачальна компанія" радить споживачам, які мають заборгованість за спожиту електричну енергію, негайно погасити борги.

"Шановні споживачі! Нагадуємо, що в умовах функціонування нової моделі роздрібного ринку постачання електричної енергії, несвоєчасна або не в повному об’ємі оплата за спожиту електричну енергію, існування заборгованості є недопустимими!", - повідомляється на офіційному сайті ТОВ "Херсонська обласна енергопостачальна компанія".

У разі невиконання цієї вимоги, енергопостачальна компанія ТОВ «ХОЕК» відповідно до чинного законодавства подаватиме оператору системи розподілу (АТ «Херсонобленерго», АТ «Укрзалізниця») заявку на відключення боржників від постачання електричної енергії. Для уникнення відключення споживач має сплатити борг.

Якщо споживач усуне порушення (тобто сплатить борг і підтвердить це постачальнику документально до дати відключення) постачання електричної енергії не припиняється. Кошти мають надійти на рахунок ТОВ «Херсонська обласна ЕК» до дати відключення, враховуючи роботу банківської системи від трьох до п’яти робочих днів. Або ж споживач може особисто пред’явити платіжний документ у відділеннях центрів з обслуговування споживачів. Коли до споживача вже виїхала бригада по відключенню, пред’явлення споживачем платіжного документу не є підставою для скасування заходів з відключення.

Для того, щоб поновити постачання електричної енергії, споживачі-боржники, згідно з п. 7.12 Правил роздрібного ринку електроенергії, мають сплатити не лише свій борг, а й послугу за відключення та повторне підключення.

В залежності від типу відключення, технологічного обладнання, яке залучається, вартість цих робіт сягає від 260 до 900 грн.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди