В Одесі колектор в Аркадії, який прориває після дощів, відремонтують за понад 120 млн грн

В Одесі колектор в Аркадії, який прориває після дощів, відремонтують за понад 120 млн грн

В Одесі колектор в Аркадії, який прориває після дощів, відремонтують за понад 120 млн грн
Пушкинская

Управління капітального будівництва Одеської міської ради планує відремонтувати морську частину колектору в Аркадії, який влітку цього року прорвало після сильних дощів. На роботи з бюджету міста виділили 123 мільйони гривень. Про таке стало відомо із системи публічних закупівель Prozorro.

Відповідний тендер управління опублікувало 25 листопада. Згідно з оприлюдненою документацією, роботи в морі планують проводити на глибині від 2,5 до 20 метрів. Перш за все, водолази мають розчистити ділянку, розібрати засипку трубопроводу, а згодом зібрати нову конструкцію труби довжиною у 250 метрів з металевими опорами, фіксаторами, ревізійними колодязями тощо.

Всі роботи компанія, яка переможе на аукціоні 13 грудня, має завершити до кінця 2023 року. Попередня ціна за капремонт – 123 мільйони гривень.

Що відомо

  • Колектор в Аркадії був зведений у 1955-1967 роках. Про його відновлення у липні цього року розповідав директор управління капітального будівництва Борис Панов. Чиновник запевняв, що ремонті роботи дозволять зберегти пляжі Аркадії від руйнування та забруднення, а сам колектор розчистити від сміття і піску.
  • Останній раз каналізаційний колектор в Аркадії прорвало через негоду влітку цього року. Про таке тоді повідомив керівник комунального підприємства "Узбережжя Одеси" Дмитро Біляєв. За його словами, працівники після дощів прибрали сміття на пляжі. Наша знімальна група побувала там і комунальників не побачила. Туристи казали, що їм заважає відпочивати запах каналізації. А еколог Владислав Балінський заявив, що купатись тут небезпечно для здоров’я.

Читайте також

  • В Одесі злива затопила дві вулиці та обмежила рух тролейбусів
  • В Одесі дощ підтопив дві вулиці та зупинив транспорт
  • Двотижнева норма опадів. В Одесі злива за 15 хвилин затопила декілька вулиць

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок