Старт-листи на індивідуальні гонки Кубку світу в Естерсунді: коли бігтимуть українці

Старт-листи на індивідуальні гонки Кубку світу в Естерсунді: коли бігтимуть українці

Старт-листи на індивідуальні гонки Кубку світу в Естерсунді: коли бігтимуть українці
AP Images

Першою на трасу вийде Анастасія Меркушина.

Визначилися стартові номери представників чоловічої та жіночої збірної України на перші гонки сезону 2021/22 в Естерсунді.

Сезон 2021/22 розпочинається у Швеції у суботу, 27 листопада. У цей день відбудуться дві індивідуальні гонки - спочатку чоловіча, потім жіноча.

І чоловіча, і жіноча збірна України заявили на стартову гонку по п'ять біатлоністів. Це максимальна квота української команди на сезон 2021/22 Кубку світу.

Стартові номери українок

Першою гонку у складі збірної України розпочне Анастасія Меркушина, яка отримала 8-й стартовий номер. У першій групі біатлоністок стартуватиме і Юлія Джима - лідерка збірної України отримала 17-й номер.

У третій групі біатлоністок розпочинатимуть індивідуальну гонку Валентина Семеренко та Катерина Бех, що отримали 59-й та 65-й стартові номери відповідно. Останньою гонку розпочне Ірина Петренко - 104-й номер.

 • 8. Анастасія Меркушина
 • 17. Юлія Джима
 • 59. Валентина Семеренко
 • 65. Катерина Бех
 • 104. Ірина Петренко

Пропускатимуть індивідуальну гонку Олена Білосюк та Віта Семеренко. Тренер жіночої збірної України Урош Велепець повідомляв, що вони замість цього бігтимуть у спринті.

Читайте також: Урош Велепець - про стан біатлоністок збірної України та склад на гонки етапу в Естерсунді

Більшість фавориток індивідуальної гонки розпочинатимуть гонку у першій стартовій групі. Переможниця загального заліку Кубка світу сезону 2020/21 Тіріл Екгофф розпочне гонку третьою, норвежка Ганна Еберг - 11-ю, італійка Доротея Вірер - 15-ю, австрійка Ліза Тереза Гаузер - 18-ю. Ближче до другої стартової групи стартуватиме чешка Маркета Давідова (37-й стартовий номер).

Стартові номери українців

У чоловіків відкриватиме індивідуальну гонку Дмитро Підручний. Лідер збірної України отримав 27-й стартовий номер. У першу стартову групу також потрапили Антон Дудченко (37-й) та Богдан Цимбал (40-й) номери.

Ще двома біатлоністами, що виступлять в індивідуальній гонці Кубка світу, стануть представники команди "Б". Денис Насико отримав 66-й номер, а ось Андрій Доценко розпочинатиме гонку серед останніх стартових номерів - 114-й.

Читайте також: Тренер збірної України назвав двох біатлоністів з команди "Б", що увійдуть до складу на Кубок світу
 • 27. Дмитро Підручний
 • 37. Антон Дудченко
 • 40. Богдан Цимбал
 • 66. Денис Насико
 • 114. Андрій Доценко

Фаворити індивідуальної гонки розпочнуть її у першій стартовій групі. Переможець загального заліку Кубка світу Йоганнес Бьо бігтиме гонку під другим стартовим номером. Штурла Легрейд, що виграв Малий кришталевий глобус у індивідуальних гонках - 34-й.

Раніше за Легрейда розпочнуть гонку французи Кантен Фійон-Майє (6-й номер) та Емільєн Жаклен (24-й), італієць Лукас Хофер (16-й), австрієць Сімон Едер (18-й). А ось для ще одного норвежця Йоганнеса Дале вона розпочнеться під 41-м стартовим номером.

Серед пізніх стартових номерів також варто відзначити французів Антонена Гігонна та Сімона Дестьйо (56-й та 57-й), а також німця Еріка Лессера (105-й).

Що далі

 • Субота, 27 листопада, 12:45. Жінки, індивідуальна гонка (15 км)
 • Субота, 27 листопада, 16:00. Чоловіки, індивідуальна гонка (20 км)

Біатлон: чемпіонат світу де дивитися

Усі гонки чемпіонату світу з біатлону транслюватиме телеканал UA: Перший, а також дивитися біатлон можна на сайті Суспільне Спорт. Особливість показу біатлону на сайті Суспільне Спорт - трансляції без реклами та в HD-якості.

На початок