У Японії в горах шукають зниклого українського спортсмена – МЗС

У Японії в горах шукають зниклого українського спортсмена – МЗС

Ексклюзивно
У Японії в горах шукають зниклого українського спортсмена – МЗС Facebook

У Японії зник український бігун і тренер з лижного спорту Олексій Борисенко. Він планував взяти участь у марафоні, який скасували через коронавірус.

Директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев повідомив Суспільному, що японські правоохоронці продовжують пошук зниклого громадянина України.

"Зокрема, перевіряються можливі придбання електронних квитків нашим співвітчизником на автобусні рейси в середині країни. За однією із версій, зниклий українець виїхав до гори Фудзі. У зв’язку з цим пошуково-рятувальними службами Японії проводяться пошуки зниклого на схилах гори. Операція ускладнена погіршенням погодних умов в районі проведення розшуку", – розповів дипломат.

За його даними, консул посольства України 8 березня здійснила виїзд до однієї з пошуково-рятувальних станцій на горі Фудзі. Вона перебуває на постійному контакті з правоохоронними органами та пошуково-рятувальними службами Японії.

Про зникнення Борисенка розповіли його друзі у Facebook. Вони просять про допомогу, якщо будь-хто має інформацію, де перебуває спортсмен.

З Борисенком немає зв'язку з 28 лютого. Востаннє його бачили в готелі в Токіо, там він начебто мав із собою якесь спорядження – ймовірно, для походу в гори. У готельному номері знайшли лише легкі речі.

Категорії