Польща розпочне вакцинацію проти COVID-19 дітей від 5 до 11 років

Польща розпочне вакцинацію проти COVID-19 дітей від 5 до 11 років

Польща розпочне вакцинацію проти COVID-19 дітей від 5 до 11 років
Фото: pixabay

Польща у грудні планує розпочати вакцинацію проти COVID-19 дітей віком від 5 до 11 років.

Як повідомляє PAP, про це заявив міністр охорони здоров’я Польщі Войцех Андрусевич. Вакцинація проводитиметься препаратом Comirnaty від компанії Pfizer.

"У нас вже укладений контракт на 1,1 мільйона доз на грудень. Ми сподіваємося, що вони будуть надані не пізніше за середину грудня, і ми зможемо почати вакцинацію. Однак ми ведемо перемовини, щоб зробити це швидше", – зазначив він.

В Європейському агентстві з лікарських засобів (EMA) повідомили, що переваги вакцини Corminaty, розробленої компаніями Pfizer і BioNTech, перевищують ризики щеплення дітей цього віку.

Доза препарату для молодшої вікової групи становитиме 10 мкг. Вакцину будуть вводити двічі з інтервалом у три тижні.

Як повідомляє PAP, коли вакцину Corminaty випробували серед 2 тисяч дітей, її ефективність становила 90,7%.

Що відомо

  • За даними Worldometers, станом на 26 листопада у Польщі виявили понад 3,4 млн випадків COVID-19 (16-е місце у світі), померли через наслідки хвороби понад 82 тисячі людей, видужали — майже 3 млн хворих.
  • Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) рекомендувало схвалити вакцину Pfizer-BioNTech “Комірнаті” для дітей 5-11 років. Про це повідомили 25 листопада на офіційному сайті EMA.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок