Тернопільський спортсмен виборов бронзову медаль

Тернопільський спортсмен виборов бронзову медаль Український Південь

Борець вільного стилю Андрій Антонюк став бронзовим призером Всеукраїнського турніру пам’яті Іллі Кулика серед юніорів. Про це Суспільному розповів доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту ТНПУ імені В. Гнатюка Віктор Шандригось.

Традиційний відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів та юніорок, присвячений пам’яті Іллі Кулика відбувся у Херсоні. Участь у цих змаганнях взяли понад 250 спортсменів з Молдови, Польщі, Франції і України.

Тернопільський борець Андрій Антонюк став бронзовим призером турніру у ваговій категорії 65 кг.

Андрій, провівши три переможних сутички і в одній поступившись із мінімальним рахунком чинному чемпіону України, посів третю сходинку. Спортсмен є вихованцем Борщівської ДЮСШ, студентом Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Ці змагання стали одним з етапів підготовки до чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків, що відбудеться у січні 2022 року.