Уряд призначив тво голови Державної податкової служби Михайла Тітарчука. Що про нього відомо

Уряд призначив тво голови Державної податкової служби Михайла Тітарчука. Що про нього відомо

Уряд призначив тво голови Державної податкової служби Михайла Тітарчука. Що про нього відомо
wikimedia.org

Кабінет міністрів розпорядився призначити тимчасовим виконувачем обов’язків Голови Державної податкової служби України чинного заступника голови служби Михайла Тітарчука.

Відповідне розпорядження за підписом прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 25 листопада оприлюднене на сайті Кабміну.

"Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку голови Державної податкової служби України, виконання обов’язків голови Державної податкової служби України на заступника Голови зазначеної служби Тітарчука Михайла Івановича", – йдеться у його тексті.

Водночас Шмигаль підписав розпорядження про звільнення з посади заступника голови ДПСУ Євгена Олейнікова. Раніше Кабінет міністрів скасував рішення щодо перемоги Олейнікова у конкурсі на посаду голови Державної податкової служби України.

Хто такий Михайло Тітарчук

Михайло Тітарчук народився 4 серпня 1984 року у Чернігові. Він навчався у Національній академії державної податкової служби України, де у 2006 році здобув ступінь бакалавра. У 2008 році здобув диплом спеціаліста із відзнакою в Національному університеті ДПСУ за спеціальністю "правознавство" із кваліфікацією "юрист".

У 2015-2016 роках Михайло Тітарчук обіймав посади голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації. Також у червні-грудні 2016 року він працював заступником міністра Кабінету міністрів, а з грудня 2016-го по вересень 2019 року обіймав посаду заступника міністра економічного розвитку і торгівлі.

У січні 2020 року Тітарчук був призначений заступником голови Державної податкової служби.

Що відомо

  • 2 листопада перший віцепрем'єр-міністр України – міністр економіки України Олексій Любченко подав заяву в апарат Верховної ради з проханням прийняти відставку із займаної посади.
  • 3 листопада правоохоронці провели обшуки у Державній податковій службі – за колишнім місцем роботи міністра економіки Олексія Любченка, який 2 листопада подав у відставку. Також обшуки провели у тодішнього тво податкової Євгена Олейнікова
  • Євген Олейніков заявив, що правоохоронці не змогли знайти гроші під час обшуків у ДПСУ.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок