У Кропивницькому писали заклики проти домашнього насильства

У Кропивницькому писали заклики проти домашнього насильства

У Кропивницькому писали заклики проти домашнього насильства
Суспільне: Кропивницький

У Кропивницькому на площі перед будівлею міськради влаштували акцію “16 днів проти насильства”. Це щорічна міжнародна кампанія, яка розпочинається у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і завершується 10 грудня, у День прав людини. Про це Суспільному розповіла співорганізаторка акції Катерина Черкасська.

”Не терпи, не мовчи, бережи себе!”, “Життя одне – розірви коло”, “Досить мовчати” – такі заклики проти домашнього насильства писали учасники акції на банері, який встановили на площі.

Кропивницький став одним з 15 міст України, де Всесвітній Фонд народонаселення Організація Об'єднаних Націй розмістив банер з закликами проти насильства, каже Катерина Черкасська: "Це зображення представники Фонду будуть використовувати у створенні Всеукраїнської соціальної реклами".

Учасниця акції Інна Жолобова роздавала помаранчеві ґудзики – це офіційний колір кампанії “16 днів проти насильства”. У Кропивницькому жінка керує центром матері та дитини .

“У нашому закладі перебувають дев'ять жінок і десять діток. Різні ситуації. І без документів жінки, і немає де проживати, і інвалідність дитини, і, в тому числі, домашнє насильство. Ми хочемо сказати людям, які потерпають від насильства – адже це можуть бути не тільки жінки, це можуть бути чоловіки, і діти, і старенькі люди, що не потрібно мовчати, не потрібно терпіти”.

Щодня отримують більше 20 звернень про домашнє насильство, каже керівник поліції області Роман Козьяков. Поліцейські порушили 52 справи за зверненнями про вчинення домашнього насильства.

Читайте також: Домашнє насильство: у Кропивницькому 368 кривдників перебувають на обліку поліції.

На площі розмістили портрети публічних людей з закликами не боятись говорити про домашнє насильство.

У Кропивницькому долучились до міжнародної кампанії “16 днів проти насильства”
Суспільне: Кропивницький

“16 плакатів, на яких зображені відомі “зірки” з предметами, якими було вчинене домашнє насильство. Це реальні історії, де був вчинений факт домашнього насильства”, – розповіла поліцейська Вікторія Андрєєва.

Кропивничанка Анжела Лелека проходила повз: “Мені дали буклети, можливо, якимось своїм знайомим запропоную. Я не знаю, куди звертатися, у разі такої потреби, якщо тільки в поліцію подзвонити”.

Читайте також

Вибір редакції

На початок