Заступниками голови Закарпатської облради обрали Андрія Шекету та Василя Дем‘янчука

Заступниками голови Закарпатської облради обрали Андрія Шекету та Василя Дем‘янчука

Заступниками голови Закарпатської облради обрали Андрія Шекету та Василя Дем‘янчука
Колаж: Суспільне Закарпаття

У Закарпатській облраді 25 листопада обрали нових заступників голови Закарпатської обласної ради — Андрія Шекету та Василя Дем‘янчука. Про це розповіла кореспондентка Суспільного.

На сесії новообраний голова облради Володимир Чубірко вніс кандидатури Андрія Шекети (фракція "Батьківщина") на посаду першого заступника голови обласної ради, а Василя Дем'янчука (фракція "Європейська солідарність") на посаду заступника голови ради. Голосування згідно з процедурою було таємним. Для обрання заступників необхідно було отримати не менше 33 голосів депутатів обласної ради. В залі зареєструвалися 44 депутати.

Запропоновані кандидатури підтвердили. За Андрія Шекету проголосували 37 депутатів. Василь Дем‘янчук набрав 36 голосів.

Що декларує Андрій Шекета

Андрій Шекета — ексголова Міжгірської районної державної адміністрації (у 2014 році), депутат Закарпатської обласної ради (2006 — 2010, 2015 — 2020, 2020 — ...). Також з 7 грудня 2020 до 29 липня 2021 він перебував на посаді першого заступника голови облради.

У своїй щорічній декларації Андрій Шекета зареєстрував заробітну плату за основним місцем роботи — 548 тис грн. У власності декларанта дві квартири в Ужгороді загальною площею в 50 та 74,6 м.кв., а також будинок загальною площею в 93,4 м.кв. та автомобіль "Hyundai Accent".

Що декларує Василь Дем’янчук

Василь Дем’янчук працював на посаді голови Тячівської РДА з 2015 до 2019 р.

У щорічній декларації новообраний заступник декларує 3 земельні ділянки, 2 будинки та гараж. Є власником трьох автомобілів. Задекларував понад 60 тисяч гривень заробітної плати. Має на рахунках 50 тисяч гривень, 4 тисячі доларів і 4 тисячі євро.

Що відомо:

  • На сесії 25 листопада новим головою Закарпатської облради обрали Володимира Чубірка від фракції "Рідне Закарпаття".
  • Депутати двічі (28 жовтня та 15 листопада) проголосували за відставку голови Закарпатської облради Олексія Петрова. Він засідання сесій обласної ради і 28 жовтня, і 4 листопада називав незаконними. Він звернувся до поліції та прокуратури.
  • Сесії обласної ради тричі переносили через повідомлення про замінування. Вибухівку поліцейські не знайшли. Також не встановили людей, які телефонували на лінію 102.
  • "Певним чином моє звільнення пов'язане з кризою в Закарпатській облраді", — Анатолій Полосков прокоментував, чому пішов з посади голови облдержадміністрації.
  • "Ця політична криза в Закарпатській облраді однозначно не сприяє її роботі" — політолог Михайло Шелемба охарактеризував політичні події в області.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок