Чоловік із Єгипту виборює в запорізькому суді право бачитися з доньками

Чоловік із Єгипту виборює в запорізькому суді право бачитися з доньками

Чоловік із Єгипту виборює в запорізькому суді право бачитися з доньками
Харун Елхешен. Фото: Суспільне Запоріжжя

Відстояти право на двох дітей, народжених у шлюбі з запоріжанкою, намагається громадянин Єгипту Харун Елхешен.

Про це чоловік повідомив кореспондентам Суспільного Запоріжжя.

Подружжя проживало у Єгипті, але 5 років тому розлучилося. Рік тому чоловік приїхав до Запоріжжя, аби налагодити стосунки з доньками. Графік спілкування з молодшою був визначений минулим судовим засіданням. Нині розглядається справа щодо старшої.

Сьогодні на засіданні в Ленінському районному суді Запоріжжя мали визначитися з графіком спілкування Харуна Елхешена зі старшою донькою — 8-річною Софією. Але розгляд справи перенесли через відсутність адвоката відповідачки — колишньої дружини й матері їхніх спільних дітей Ганни Калініної.

"Ми запропонували їй нашу відмову від стягнення з неї судових витрат щодо даного процесу, якщо вона визнає позов у межах висновку органів опіки. Відповіді ще не надано, однак, сподіваємось на її погодження на ці умови та відмову стягнення з неї судових витрат", — каже адвокатка чоловіка Ірина Коломоєць.

тато з єгипта
Ірина Коломоєць. Фото: Суспільне Запоріжжя

Головна спеціалістка служби у справах дітей по Дніпровському району Запоріжжя Юлія Смоленська каже, що ситуацію вже розглянули на комісії з питань захисту прав дитини, яка відбулася 18-го листопада.

"Рекомендація була надана до суду у вигляді висновку, що батько буде бачитися з дитиною щосереди, як він і просив, із 16.30 до 19.30. Без присутності матері, адже дитина вже 8-річна, і вона може комунікувати з батьком. Також у вихідні дні може проводити, через вихідні. А якщо дитина забажає з батьком відпочити, то, за домовленістю між батьками, дитина буде відпочивати з батьком", — каже Юлія Смоленська.

тато з єгипта
Юлія Смоленська. Фото: Суспільне Запоріжжя

За словами Харуна Елхешена, рік тому колишня дружина дозволяла бачитися йому з доньками. Але ситуація змінилася після того, як у неї з’явився цивільний чоловік. Відтоді, каже позивач, бачиться з дітьми зрідка, адже колишня дружина проти.

"Є багато відео, що підтверджують, що вони чудово спілкувалися, були чудові стосунки, все було гаразд. А після їхнього домашнього “заточенія” діти почали боятися свого батька. І, на жаль, мати не йде назустріч щодо спілкування дітей із батьком", — каже адвокатка Ірина Коломоєць.

тато з єгипта
Харун Елхешен. Фото: Суспільне Запоріжжя

"Я — батько і не залишу своїх дітей. Я вірю в українське правосуддя. Я спокійний і впевнений у тому, що отримаю справедливе рішення суду", — каже Харун Елхешен.

Колишня дружина Харуна Елхешена була присутня на судовому засіданні, але відмовилася коментувати ситуацію журналістам Суспільного. Зробила це телефоном бабуся дівчат Ірина Калініна.

"Я завжди була за Харуна, завжди допомагала, була на його боці та піклувалася про нього як про рідну дитину. І зараз до нього у мене немає злості чи ненависті. Але він повинен знайти контакт — не зі мною, а з дітьми. Звідки ви взяли, що мати не хоче, щоб батько бачився з дітьми? Ніхто не забороняє дітям із ним зустрічатися, бачитися, грати, спілкуватися. Ніхто не забороняє. Це все — брехня", — каже Ірина Калініна

Наступне судове засідання щодо цієї справи призначили на січень 2022-го року, дату поки не визначили.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок