У Дніпрі проінспектували майже півтори тисячі об`єктів на дотримання карантину: найчастіші порушення

У Дніпрі проінспектували майже півтори тисячі об`єктів на дотримання карантину: найчастіші порушення

У Дніпрі проінспектували майже півтори тисячі об`єктів на дотримання карантину: найчастіші порушення
Суспільне Дніпро

У Дніпрі поліція та Держпродспоживслужба провели чергову перевірку дотримання карантинних обмежень. Рейди відбулись в трьох торговельних центрах на правому березі Дніпра. Як розповів заступник начальника Шевченківського відділу поліції Віталій Ткаченко, загалом за тиждень на Дніпропетровщині проінспектували майже півтори тисячі об’єктів та виявили майже сотню порушень.

“Кожного дня працівниками правоохоронних органів Шевченківського відділу складається близько 5-10 протоколів щодо порушення карантинних норм”, - сказав Віталій Ткаченко.

Продавчиня Ксенія Віннічук зауважує: запитують сертифікат вакцинації обов'язково у кожного відвідувача. Просять, щоб люди дотримувались карантинного режиму.

Найчастіші порушення, за словами фахівчині відділу ГУ Держпродспоживслужби в області Нелі Іваненко, недотримання соціальної дистанції та відсутність тимчасової розмітки в півтора метри. Також, зазначає фахівчиня, потрібно вести температурний скринінг працівників перед початком робочого дня і фіксувати його.

Що відомо

  • Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, – тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї (17 000 грн) до двох тисяч (34 000,грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох (34 000 грн) до десяти тисяч (170 000 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  • З 18 жовтня відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, Дніпропетровська область перейшла у «червону» зону, у зв’язку з чим в регіоні посилили карантинні обмеження.
  • Поліція та Держпродспоживслужба перевіряють заклади громадського харчування, торговельно-розважальні центри, спортивні зали, ринки, готелі, перукарні.

Читайте також

- Поліція Дніпропетровщини перевірила дотримання карантину в 4 тисячах об’єктів: що виявили

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок